کد مطلب: 267593
جمعه ۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۰:۱۶

حجت الاسلام ماندگاری در مراسم صعود ۲۰ هزار نفری به ارتفاعات بازی دراز:

دولت و جامعه ما وقتی اسلامی است که در تظاهرات بندگی از ابرقدرت ها نهراسد

مرصاد نیوز: حجت الاسلام ماندگاری با اشاره به شرایط امروز و اینکه در این شرایط باید تظاهرات بندگی در دولت ما شکل بگیرد، گفت: دولت و جامعه ما وقتی اسلامی است که در تظاهرات بندگی از ابرقدرت ها نهراسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد،حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری پیش از ظهر امروز جمعه در مراسم صعود ۲۰ هزار نفری به ارتفاعات بازی دراز در سالگرد این عملیات پیروزمندانه، اظهار داشت: قطعا کسی برای تفریح و تفرج اینجا نیامده است، آمده ایم تظاهرات بندگی را به عالم نشان دهیم، همان تظاهراتی که با بعثت رسول الله علنی و با غدیر تکمیل شد.

 

وی افزود: هم بعثت و هم غدیر یعنی اینکه اولا این تظاهرات بندگی رهبر می خواهد و هم اینکه هدفی جز خدا ندارد، بعد از آن این تظاهرات بندگی به عاشورا رسید تا آن معاشقه عظیم میان ابا عبدالله و معبود برای همیشه ثبت شود.

 

ماندگاری ادامه داد: بعد از عاشورا مدتها رهبران الهی در حاشیه قرار داشتند تا روزی که حضرت روح الله دوباره پرچم نهضت اسلامی را با تظاهرات بندگی برافراشت.

 

وی با اشاره به شرایط امروز و اینکه در این شرایط باید تظاهرات بندگی در دولت ما شکل بگیرد، گفت: هنوز تظاهرات بندگی در دولت ما شکل نگرفته است، وقتی این اتفاق خواهد افتاد که دولت ما برای مشکلات اسلام و مسلمین خودش را به آب و آتش بزند و از ابرقدرتهای دنیا نهراسد و به دنبال تحقق احکام خداوند و نه حزب بازی و جناح بازی باشد.

 

حجت الاسلام ماندگاری با اشاره با ضرورت نمود این تظاهرات بندگی در جامعه اسلامی گفت: راهیان نور و صعود به بازی دراز و راهپیمایی اربعین و ... همه تظاهرات بندگی است اما هنوز آنچنان که باید تظاهرات بندگی در جامعه ما ساری و جاری نشده است. تظاهرات بندگی آن است که وقتی شهید موحد دانش در بازی دراز دستش قطع شد در مسجد یک ماه معتکف شد که «خدایا دست مرا پذیرفتی ولی خودم را نه».

 

وی گفت: مادر شهید پیچک روایت می کند که  وقتی در کودکی در کوچه به او یک بستنی دادم بلافاصله آن را در آستینش پنهان کرد و گفت «نباید دل بچه یتیم ها برای این بستنی بشکند، چرا که لکه لباسم را می توانم پاک کنم اما لکه شکستن دلها را نه».

 

ماندگاری در پایان با اشاره به حضور بیش از ۲۵ هزار نفر در صعود سراسری به بازی دراز گفت: همه ما اینجا گرد آمده ایم که تظاهرات بندگی را تمرین کنیم تا جامعه و دولت و کشور اسلامی خود را در پیشگاه امام عصر (عج) سربلند کنیم.

 

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

پشت‌پرده شبیخون دولت لو رفت؛

«شوک بنزینی»؛ بازی کثیف انتخاباتی اصلاح‌طلبان

مرصادنیوز: اظهارات دبیرکل حزب اتحاد ملت نشان داد که دولت بی‌تدبیر چگونه در شوک بنزینی امنیت ملی و جان و مال مردم را قربانی مطامع حزبی‌ برای پیروزی در انتخابات پیش رو کرد.

پربازدیدها