کد مطلب: 271022
14 خرداد 1395،‏ 15:18:24

بازتات فرمایشات مهم امام خامنه‌ای در رسانه‌های خارجی

مرصادنیوز: سخنان رهبر معظم انقلاب در گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) در رسانه‌های خارجی بازتاب گسترده‌ای داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در مراسم بزرگداشت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضور پیدا کرده به ایراد سخنرانی پرداختند.

 

ایشان تاکید کردند: هر فرد و جریانی اگر به آمریکا اعتماد کرد خطای بزرگی مرتکب شده و سیلی خواهد خورد، البته دشمن‌های کوچک و حقیر هم داریم. عمده دشمنی‌ها از سوی آمریکا و انگلیس خبیث است.

 

خبرگزاری انگلیسی رویترز در حین پخش فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب به انعکاس سخنان مهم ایشان پرداخت و نوشت: [آیت الله] خامنه ای گفت آمریکا و انگلیس خبیث دشمنان ایران باقی می‌مانند.

 

شبکه خبری المنار لبنان نیز به پخش سخنان امام خامنه‌ای پرداخت و در گزارشی در وب‌سایت خود به نقل از ایشان نوشت: دشمنان فشار بر ایران را افزایش می‌دهند زیرا آنها از روحیه انقلاب ملت ایران که میراث امام خمینی است هراس دارند.

 

پایگاه خبری تحلیلی العهد لبنان نیز بخشهای مهم سخنان امام خامنه ای در این مراسم را منتشر کرد و به نقل از ایشان نوشت که آمریکایی ها پیمان شکن هستند و از تجاوز به یمن حمایت می کنند.

 

این پایگاه خبری همچنین به نقل از رهبر معظم انقلاب نوشت که ما در مقابل نظام سلطه دست بسته باقی نخواهیم ماند.

 

شبکه خبری المیادین نیز به پوشش سخنان رهبر معظم انقلاب در بیست و هفتمین سالروز رحلت جانگداز امام خمینی (ره) پرداخت و به نقل از ایشان نوشت که آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی دشمنان اساسی ایران هستند.

 

این شبکه همچنین به نقل از رهبر معظم انقلاب نوشت که ایران هرگز نمی پذیرد که بخشی از ائتلاف بین المللی ضد داعش در سوریه باشد.

 

خبرگزاری السومریه نیوز عراق به انعکاس سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در این مراسم پرداخت و به نقل از ایشان نوشت که آمریکا و انگلیس خبیث همچنان دو دشمن سرسخت ایران هستند.

 

این خبرگزاری همچنین به نقل از امام خامنه ای نوشت که تهران قصد ندارد در مسائل منطقه ای با دو دشمن سرسخت خود یعنی آمریکا و انگلیس خبیث همکاری کند.

 

روزنامه القدس العربی نیز به انتشار بخشهای مهمی از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم بیست و هفتمین سالروز رحلت امام خمینی (ره) در پایگاه اینترنتی خود پرداخت.

 

این روزنامه به نقل از امام خامنه ای نوشت که تهران قصد ندارد در مسائل منطقه ای با دو دشمن سرسخت خود یعنی آمریکا و انگلیس خبیث همکاری کند.

 

این روزنامه همچنین به نقل از رهبر معظم انقلاب نوشت که ایران هرگز با آمریکا در مسائل منظقه ای همکاری نخواهد کرد زیرا اهداف آمریکا در منطقه 180 درجه با اهداف ایران اختلاف دارد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

نگاهی به آموزه های نهج البلاغه؛

سست عنصری خودی ها زمینه‌ساز فریبکاری و فتنه‌ دشمن

مرصادنیوز: سست عنصری و وارفتگی خودی‌ها با فرصت طلبی دشمن می‌توانند دو لبه یک قیچی شوند و سست عنصرها ممکن است خواسته یا ناخواسته به پایگاه دشمن تبدیل شوند! 

پربازدیدها