سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 273036 11:07 - 1395/04/10

ائمه جمعه استان کرمانشاه مطرح کردند:

روز قدس نماد همبستگی امت اسلامی است/ تاکید بر حضور گسترده مردم

روز قدس نماد همبستگی امت اسلامی است/ تاکید بر حضور گسترده مردم

مرصادنیوز: ائمه جمعه اهل تسنن و تشیع استان کرمانشاه با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس، این روز را به عنوان نماد تجلی وحدت و همبستگی امت اسلامی عنوان کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به عنوان روز قدس نامگذاری شده و مسلمانان در این روز حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین نشان می دهند.

 

امت اسلامی هر ساله و در آخرین جمعه ماه رمضان با حضور در راهپیمایی این روز به حمایت از مردم مظلوم فلسطین برخاسته و انزجار خود از رژیم غاصب صهیونسیتی را فریاد می زنند.

 

روز قدس روز تجلی وحدت و انسجام امت اسلامی است که دشمنان تلاش کرده اند در سال های اخیر این نماد صف بندی حق در مقابل باطل را تضعیف کنند.

 

ائمه جمعه اهل تسنن و تشیع استان کرمانشاه  ضمن تاکید بر حفظ وحدت جامعه اسلامی حضور دشمن شکن در راهپیمایی روز قدس امسال را ضروری عنوان کردند.

 

حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس نماد انسجام امت اسلامی است

 

امام جمعه  شهرستان روانسر حضور با شکوه در راهپیمایی روز قدس را نماد همبستگی امت اسلامی و تجلی وحدت مسلمانان دانست و بر این موضوع تاکید کرد.

 

ماموستا ملا عبدالله غفوری با اشاره به شرایط حساس کنونی در منطقه و فتنه گری های دنیای استکبار، حضور دشمن کن در راهپیمایی روز قدس امسال را ضروری تر از هر زمان دیگری عنوان کرد.

 

وی با بیان ظلم های صورت گرفته علیه مردم فلطسین و کشتار کودکان بی گناه توسط اسرائیل غاصب، تصریح کرد: دفاع از قدس به عنوان قبله اول مسلمانان و حرم مقدس الهی بر عهده تمامی مسلمانان است.

 

غفوری نامگذاری جمعه آخر ماه رمضان از سوی امام خمینی (ره) را اقدامی روشن بینانه و حکیمانه عنوان کرد و افزود: این روز به عنوان یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب، روز حمایت از فلسطین و اعلام انزجار از اسرائیل غاصب است.

 

وی در پایان از مردم مسلمان استان کرمانشاه خواست تا با حفظ وحدت و همدلی در راهپیمایی روز قدس امسال نیز حضوری پرشور و دشمن شکن داشته باشند.

 

تحکیم وحدت میان مسلمانان مهمترین پیام روز قدس است

 

امام جمعه جوانرود نیز تحکیم وحدت میان مسلمانان و پرهیز از تفرقه و اختلاف را به عنوان مهمترین پیام روز قدس عنوان کرد.

 

ماموستا ملا احمد فخری با تاکید بر حفظ وحدت جامعه اسلامی در شرایط حساس کنونی، تصریح کرد: برای مقابله با استکبار جهانی حفظ بیداری امت اسلامی ضروری است.

 

وی با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس نشان از بیداری امت اسلامی است، بر حفظ بیداری و آگاهی مسلمانان و حضور در خط مقدم مقابله با استکبار تاکید کرد.

 

ماموسا فخری در پایان از مردم خواست تا بار دیگر با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز قدس خشم و انزجار خود را از اسرائیل نشان داده و همبستگی خود با ملت فلسطین را اعلام کنند.

 

باید مظلومیت ملت فلسطین به گوش جهانیان رسانده شود

 

امام جمعه شهرستان قصرشیرین نیز حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس را تکلیف شرعی و وظیفه مسلمانان دانست و اظهار داشت: روز قدس روز انزجار از صهیونیسم جنایتکار است و همه باید با اتحاد و همدلی در این روز فریاد مظلومیت مردم فلسطین را به جهان برسانیم.

 

حجت الاسلام علی ملکی با دعوت از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: حضور حماسی و پرشور در این راهپیمایی نشان دهنده اتحاد مسلمانان علیه صهیونیسم است.

 

وی روز قدس را روز استکبارستیزی عنوان و بیان کرد: نامگذاری روز جهانی قدس از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب حیله‌ها و توطئه‌های رژیم غاصب اسرائیل را خنثی کرد.

 

حجت الاسلام ملکی همچنین دفاع از مظلومان عالم را آرمان جمهوری اسلامی اسران دانست و افزود: نامگذاری روز قدس نماد دفاع از مظلوم و اعلام انزجار از دژخیمان است.

 

وی حضور دشمن شکن مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس را خواستار شد و گفت: امیدواریم امسال نیز به یاری خداوند حماسه‌ای بی نظیر خلق شود.

 

حضور حماسی در راهپیمایی روز قدس اعلام انزجار از نظام های طاغوت است

 

امام جمعه شهرستان کنگاور  اظهار داشت: حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس واجب است و باید همچون سال‌های گذشته با حضور پرشور در این روز نفرت و انزجار خود را از رژیم غاصب اسرائیل نشان دهیم.

 

حجت الاسلام محمد ایوبی ملت فلسطین را برادران دینی مسلمانان عنوان کرد و گفت: باید با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس ادای دین نموده و به دفاع از مردم مظلوم فلسطین بپردازیم.

 

وی حضور حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس را اعلام انزجار و نفرت از نظام‌های طاغوت و به ویژه رژیم اشغالگر قدس دانست و گفت: امروز ایران اسلامی در اقتدار و امنیت به سر می‌برد و این مرهون ایثار شهدای والا مقام است.

 

حجت الاسلام ایوبی با دعوت از عموم مردم مومن و خواجوی برای حضور با شکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: مقاومت ملت فلسطین الگویی برای جهان اسلام است و باید این فرهنگ عظیم مقاومت تا زمان ظهور حضرت مهدی (عج) مستدام باشد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها