کد مطلب: 274364
شنبه ۱۳۹۵/۴/۲۶ - ۱۱:۹

نادری نماینده اورامانات در گفتگو با مرصاد:

دولت تا پایان امروز زمان دارد که خواست مردم کرمانشاه را اجابت کند/ مجمع نمایندگان امشب تشکیل جلسه می دهد و در مورد همراهی دولت در سفر استانی تصمیم خواهد گرفت

مرصادنیوز: نماینده پاوه و اورامانات از تعیین زمان برای دولت به منطور اجابت خواست مردم کرمانشاه خبر داد.

شهاب نادری در گفتگو با خبرنگار مرصاد با اشاره به اینکه نمایندگان به خودی خود مطالبه ای ندارند و هرآنچه دنبال می کنند خواست مردم است، گفت: فشار افکار عمومی و یک پارچگی مجمع نمایندگان استان دولت را مجاب کرده که نمی تواند حقوق استان کرمانشاه را نادیده بگیرد.

 

وی افزود: مجمع نمایندگان استان به هیچ  وجه وعده های غیر عملیاتی را نمی پذیرد و بررسی خواهد کرد که نوش داروی توسعه استان بعد از مرگ سهراب نرسد.

 

نادری تصریح کرد: مجمع نمایندگان کرمانشاه به صورت کاملا یکپارچه تا ساعت 22 امشب به مسئولان دولتی زمان می دهد که تصمیمات خود را به مجمع منتقل کنند، مجمع نمایندگان نیز در همین زمان تشکیل جلسه خواهد داد و عملیاتی بودن موضع دولت را بررسی می کند.

 

وی تصریح کرد: در صورت اینکه برآورد نمایندگان مردم تحقق منافع استان کرمانشاه باشد مجمع نمایندگان در کمال احترام دولت را همراهی خواهد کرد در غیر این صورت بهتر است نمایندگان مردم جایی که نمی توانند حق مردم را احیا کنند حضور نداشته باشند.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه ادامه دارد؛

انتقال «نفت و گاز غرب»؛ سیلی دیگری به صورت سرخ کرمانشاه

مرصادنیوز: بخش‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در سایه سکوت و ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه از امروز به ایلام منتقل شد.

پربازدیدها