سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 275098 ۰۰:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور پاوه خبر داد:

شروع کلاس های طرح هجرت گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور پاوه

مرصاد نیوز: مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور پاوه گفت: کلاس های طرح هجرت گروه جهادی شهید بهرام ولدبیگی بسیج دانشجویی این دانشگاه آغاز و تا پایان هفته جاری ادامه دارد.

شروع کلاس های طرح هجرت گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور پاوه

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور پاوه در گفتگو با هزار ماسوله، اظهار داشت: کلاس های طرح هجرت گروه جهادی شهید بهرام ولدبیگی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور پاوه آغاز و تا پایان هفته جاری ادامه دارند.

 

 درخشان با بیان اینکه در طول سال جاری 5 دوره از این کلاسها برای مناطق محروم پاوه برگزار می شوند افزود: اولین دوره از این کلاسها از تاریخ 31 تیر ماه آغاز شده است و تا پایان هفته جاری به طول می انجامد.

 

وی گفت: در این دوره، کلاس آموزش خیاطی، گیوه بافی، کامپیوتر، ویزیت و داروی رایگان در روستاهای چلانه ولاران علیا برای مردم این روستاها برگزار شد.

 

وی ادامه داد: با هماهنگی های به عمل آمده در دوره های آتی نیز کلاس های آموزشی پرورش قارچ و زنبورداری نیز برای مردم برگزار خواهد شد.

 

وی در پایان ضمن تشکر از شبکه بهداشت و درمان و جهاد کشاورزی پاوه در همکاری های به عمل آمده در برگزاری این دوره ها گفت: این نهادها با همکاری خود در هر دوره که مدت زمان آن نیز 10 روز است، همکاری های لازم را با ما داشته اند.

 
 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها