سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 275989 ۱۳:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۶

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه خبر داد:

زمین فوتبال پاوه بازسازی می شود/ احداث پیست دوومیدانی در شهرستان

مرصاد نیوز: مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در دیدار با اعضای انجمن حمایت از ورزش پاوه از بازسازی زمین فوتبال و احداث پیست دوومیدانی در این شهرستان خبر داد.

زمین فوتبال پاوه بازسازی می شود/ احداث پیست دوومیدانی در  شهرستان

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از هزار ماسوله،اعضای انجمن حمایت از ورزش پاوه در جهت توجه بیشتر به ورزش شهرستان با مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه دیدار کردند.

 

اعضای انجمن ضمن  ارائه گزارشی از نحوه تأسیس و فعالیت این انجمن مواردی را همچون حمایت معنوی از انجمن بعنوان بازوی کمکی  ورزش شهرستان، احیا وباز سازی زمین چمن شهرستان پاوه، نبود خوابگاه ورزشی در شهرستان جهت گرفتن میزبانی اردوها و مسابقات ورزشی، توجه خاص به ورزش بانوان، نظارت بر متصدیان اماکن ورزشی، توجه ویژه به ورزش های مادر و سرمایه گذاری روی رشته های که با شرایط وضعیت شهرستان سازگاری دارند را خواستار شدند.

 

مدیرکل ورزش وجوانان نیز با تشکر از کلیه اعضا و بانیان تشکیل دهنده انجمن از ابتدا تا به حال اظهار امیدواری کرد که این انجمن الگوی برای سایر شهرستان ها باشد و تاکید کرد این انجمن می تواند مشاور و بازوی قوی برای اداره ورزش و جوانان شهرستان باشد.

 

مجتبی جوهری یادآور شد: برای بازسازی زمین چمن شهرستان اقدامات اولیه جهت واگذاری یک قطعه زمین متعلق به اداره ورزش و جوانان انجام شده و درآمد حاصل برای کشت چمن مصنوعی در زمین فوتبال و ساخت پیست دوومیدانی شهرستان هزینه خواهد شد.

 

جوهری گفت: ما استان را براساس استعداد ورزشی و شرایط محیطی به چهار منطقه (مرکز، جنوب، شرق و غرب ) تقسیم بندی کرده ایم و بر اساس مطالعات کارشناسی 80 نقطه جهت انجام ورزش های بومی محلی و محلات در سطح استان مشخص شده اند.

 

مدیر کل اداره ورزش و جوانان کرمانشاه در زمینه احداث خوابگاه گفت: فعلا اولویت اداره کل بازسازی خوابگاه های مخروبه در چند شهرستان است که البته با توجه به وجود فضا در پاوه احداث خوابگاه ورزشی مد نظر خواهد بود.

 

وی تصریح کرد: باید از هیئت کشتی پاوه به خاطر میزبانی مسابقات و اردوهای ورزشی در سطح ملی تشکر و قدردانی کرد.

جوهری در پایان توجه به آموزش مربیان وداوان را از اولویت های کاری این اداره کل بیان داشت  و برای ورزش پاوه و انجمن حمایت از ورزش شهرستان نیز آرزوی موفقیت کرد.

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها