سرویس: دین و اندیشه کد خبر: 277308 11:33 - 1395/06/01

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در گفتگو با مرصاد:

کشتار مردم بی گناه در مدارس و بیمارستانهای یمن مایه شرمساری حاکمان بی خرد است/ وحدت ما دشمنان را آزار می دهد

کشتار مردم بی گناه در مدارس و بیمارستانهای یمن مایه شرمساری حاکمان بی خرد است/ وحدت ما دشمنان را آزار می دهد

مرصاد نیوز: امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: کشتار مردم بی گناه در مدارس و بیمارستانهای یمن مایه شرمساری حاکمان بی خرد است که با ائتلافی ننگین سرمایه اسلام را صرف خرید بمبهای آمریکایی برای قتل عام مسلمان می کنند.

ماموستا ملا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در گفتگو با سرویس دین و اندیشه شبکه اطلاع رسانی مرصاد با اشاره به وحدت بی مثال در کشور ایران اظهار داشت: وحدت ما دشمنان را آزار می دهد و دشمنان تلاش می کنند تا به هر وسیله ای بین مسلمانان تفرقه ایجاد کنند که از این طریق به اهداف شوم خود دست یابند.

 

وی در ادامه افزود: عده ای در تلاش هستند که احکام اسلام را سخت و ناقض حقوق بشر معرفی کنند و با این ترفند می خواهند مسلمان را در جبهه مقابل عقایدشان قرار دهند.

 

امام جمعه اهل سنت خاطر نشان کرد: همانطور که می بینیم امروز برخی کشورهای مسلمان منطقه فریب نقشه های شوم دشمنان اسلام را خورده و در مقابل برادران دینی خود قرار گرفته و به برادر کشی دست زده اند.

 

وی تشدید قتل و کشتار در جهان اسلام را مایه شرمساری مدعیان حقوق بشر و بین الملل دانست و افزود: کشورهایی که دستشان به خون ملت بی گناه آلوده است حامی تروریسم هستند.

 

ماموستا محمدی کشتار مردم بی دفاع یمن را محکوم کرد و اظهار داشت: کشتار مردم بی گناه در مدارس و بیمارستانهای یمن مایه شرمساری حاکمان بی خرد است که با ائتلافی ننگین سرمایه اسلام را صرف خرید بمبهای آمریکایی برای قتل عام مسلمان می کنند.

 

وی در پایان یادآور شد: بدون شک در این زمان اتحاد و انسجام ملت های مسلمان در برابر هجمه های گوناگون ابرقدرتها علیه جهان اسلام بیشتر از هر زمانی احساس می شود و این یک راهبرد اساسی است که بعنوان یک ضرورت بشدت تقویت شود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها