کد مطلب: 277557
چهارشنبه ۱۳۹۵/۶/۳ - ۱۱:۵۹

مخترع و نخبه کرمانشاهی مطرح کرد:

لزوم حمایت مسئولان از طرح‌های دانش بنیان در بخش صنایع کوچک

مرصادنیوز: مخترع و نخبه کرمانشاه گفت: یکی از مهم‌ترین راهکارهای برون رفت از معضل بیکاری استان حمایت از طرح‌های دانش بنیان در بخش صنایع کوچک است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد؛ دانش سلمانی اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین راهکارهای برون رفت از معضل بیکاری استان کرمانشاه حمایت از طرح‌های دانش بنیان در بخش صنایع کوچک است که می‌توان در گردآوری صنایع کوچک دانش بنیان یک مجتمع عظیم صنایع دانش بنیان در استان تاسیس کرد.

 

وی حمایت همه جانبه مسولان در خصوص مرتفع کردن نیازهای اولیه نخبگان را ضروری دانست و افزود: بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری، حمایت از تولید داخلی مورد تاکید بوده و سمت و سوی اختراعات و ابداعات باید به سمت نوآوری و تقویت اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی باشد.

 

سلمانی در خصوص پروژه احداث پتروشیمی پلی اتلین و نیروگاه ۵۰ مگاواتی خورشیدی در استان کرمانشاه نیز گفت: اجرایی شدن این پروژه در استان هم زمان است با مشکلاتی که در سطح کشور وجود دارد و مشکل اصلی آن تامین خوراک بوده که خوشبختانه از طریق لوله پلی اتیلن غرب کشورخوراک پتروشیمی را جذب کردیم.

 

مجری نیروگاه اتاق تعاون استان کرمانشاه بیان کرد: این پروژه در غرب کشور در طرح توجیهی است و تمام کارهای اولیه انجام شده و هم اکنون نیازمند حمایت مسولان استان است، اعم از جذب سرمایه گذار پتروشیمی پلی اتیلن غرب کرمانشاه که تولید پلی اتیلن گریت‌های خاص این پروژه مستقیماً اشتغالزایی مداوم  در سطح استان به وجود خواهد آورد که رونق اقتصاد در استان را به وجود خواهد آورد.

 

وی افزود: طرح دومی نیز داریم که طرح نیروگاه ۵۰  مگاواتی خورشیدی است که این طرح در حال حاضر کارهایی اجرایی آن تمام شده ودر این طرح ما حمایت مسولان استان را داریم و قرارداد و تفاهم نامه هم در این زمینه منعقد شده و سرمایه گذار خارجی نیز در این طرح وجود دارد که از کشور چک می‌باشد و ۹۰ درصد هزینه قرار داد را پرداخت خواهد کرد.

 

مدیر اجرایی پروژه پلی اتیلن پژوهشگاه پلیمر گفت: نیروگاه ۵۰ مگاواتی وزارت نیرو در اصل طبق تفاهم نامه با وزارت خانه‌ها منعقد شده ۲۵سال از ما خرید تضمینی برق را دارد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

یک کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد

دوگانگی برخورد رسانه‌های خارجی با کرونا در ایران و سایر کشورها

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: رسانه‌های خارجی در ارتباط با شیوع کرونا در ایران و سایر کشورها یک برخورد دوگانه دارند.

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

بیمار فوتی بر اثر کرونا در کرمانشاه نداشتیم

با حضور فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه؛

مسئول سازمان بسیج سازندگی کرمانشاه معرفی شد

آخرین اخبار

پربازدیدها