کد مطلب: 277650
پنجشنبه ۱۳۹۵/۶/۴ - ۱۰:۳۵

مشاور رئیس مجلس در گفتگو با مرصاد:

هم افزایی ایران و روسیه در حال جواب دادن است/ جوسازی ها به دلیل شکست تروریست ها در منطقه/ رونمایی از روابط عربستان و اسرائیل به نفع ما خواهد بود

مرصادنیوز: مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: این هم افزایی جواب داده و توانسته است که کمر تروریست ها را در سطح منطقه بشکند و به همین خاطر آن ها نگران این وضعیت هستند و اقدام به جوسازی می کنند.

منصور حقیقت پور در گفتگو با خبرنگار بین الملل شبکه اطلاع رسانی مرصاد، در خصوص جوسازی رسانه های غربی در خصوص روابط ایران و روسیه اظهار داشت: این جوسازی ها طبیعی است زیرا امروز هم افزایی سیاسی و امنیتی – نظامی جمهوری اسلامی ایران و روسیه در خاورمیانه در حال جواب دادن است.

 

وی افزود: این هم افزایی باعث شکست تروریست ها شده است و موجب شده است که داعش در منطقه به عنوان جریان شکست خورده باشد.

 

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین این هم افزایی باعث شده است که شاهد استقرار و استحکام حاکمیت در سوریه بشویم. از طرفی باعث شده است که بحران های دیگر منطقه ای را مهار و کنترل کنیم.

 

این شرایط نمی تواند خوشایند آمریکایی ها و غربی ها در منطقه باشد

 

حقیقت پور با بیان اینکه قدر مسلم این شرایط نمی تواند خوشایند آمریکایی ها و غربی ها در منطقه باشد، تصریح کرد: این هم افزایی را بایستی توسعه بدهیم. امروز به این هم افزایی سوریه، عراق، چین و در آینده شاید هند بخواهند اضافه بشوند و در واقع اگر اضافه بشوند یک وزنه بسیار موثر و سنگینی در سطح منطقه به وجود خواهد آمد که بسیاری از تحرکات و اقدامات آمریکایی ها، غربی ها و اسرائیلی ها را خنثی می کند.

 

وی با اشاره به تغییر رویکرد اخیر ترکیه گفت: شاید رویکرد اخیر ترک ها بعد از کودتا باعث شود که آن ها به نحوی در این گردونه توافق بین ایران و روسیه اضافه شوند. این ها همه جای امیدواری برای تفاهم  و جای نگرانی برای غربی ها دارد.

 

به گفته حقیقت پور این هم افزایی جواب داده و توانسته است که کمر تروریست ها را در سطح منطقه بشکند و به همین خاطر آن ها نگران این وضعیت هستند و اقدام به جوسازی می کنند.

 

رونمایی از روابط عربستان و اسرائیل به نفع ما تمام می شود

 

وی افزود: ما به این جوسازی ها عادت کرده ایم و نباید نگران بود.

 

مشاور رییس مجلس شورای اسلامی با تایید اینکه تغییر موازنه قدرت در منطقه موجب شده ارتباطات عربستان سعودی و منافقین رونمایی شود، گفت: علاوه بر این موجب شده ارتباطات عربستان و اسرائیل هم علنی شد و این به نفع ما خواهد بود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

تجهیزات دکوری بیمارستان‌های صحنه و هرسین!

مرصادنیوز: تجهیزات خریداری شده برای بیمارستان های صحنه و هرسین هنوز نصب نشده و در شرایط فعلی شهروندان این مناطق را متحمل زحمات زیادی کرده است.

پربازدیدها