سرویس: دین و اندیشه کد خبر: 280347 11:51 - 1395/07/05

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در گفتگو با مرصاد:

رشادت ها در دفاع مقدس ستون فقرات استعمار و ارتجاع را شکست/ دفاع ملت ایران دشمنان را غافل گیر خواهد کرد

رشادت ها در دفاع مقدس ستون فقرات استعمار و ارتجاع را شکست/ دفاع ملت ایران دشمنان را غافل گیر خواهد کرد

مرصاد نیوز: امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با اشاره به رشادتهای رزمندگان اسلام در دفاع مقدس گفت: دشمن بداند ملت ایران از تحلیلگر ترین و هوشمند ترین ملل دنیاست و در وقت لازم رفتار دفاعی اش دشمنان را غافل گیر خواهد کرد.

ملا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در گفتگو با سرویس دین و اندیشه شبکه اطلاع رسانی مرصاد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تکریم شهدای جنگ تحمیلی اظهار داشت: هفته دفاع مقدس هفته یادآوری رشادت مردان و زنانی است که غیرت و ایمانشان ستون فقرات استکبار، استعمار و ارتجاع را شکست و معادلات و تفکرات عالم را به سوی نگرش به فرهنگ جهاد و شهادت معطوف کرد.

 

وی در ادامه افزود: وحدت و همبستگی که در هشت سال دفاع مقدس در میان مردم ایران وجود داشت مقدمات تقویت انقلاب و پیروزی را رقم زد.

 

ماموستا محمدی با اشاره به هوشیاری جوانان این مرز و بوم گفت: امروز جوانان ما با اتکا به این حماسه تاریخی باید توهم و تخیل استکبار و استعمار که می توان به میان ملت ایران تهاجم از نوع نفوذ داشته باشند را با دفاع مقدسی دیگر و شکستی خفت بار روبه رو کنند.

 

محمدی اشاعه فرهنگ جهاد وشهادت را ضروری دانست و اظهار داشت: لازم است نسل جوان که فداکاریهای رزمندگان در دوران دفاع مقدس را درک نکرده اند، بدور از شعار و با تکیه بر واقعیات با فرهنگ جهاد و شهادت آشنا کنیم.

 

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه همچنین خاطر نشان کرد: دشمن بداند ملت ایران از تحلیلگر ترین و هوشمند ترین ملل دنیاست و در وقت لازم رفتار دفاعی اش دشمنان را غافل گیر خواهد کرد.

 

وی در پایان با اشاره به رشادت جوانان ایران در دفاع از دین و میهن بیان داشت: جوانان امروز نباید اجازه دهند دشمن تصور کند نسل جدید با ایثار و جهاد بیگانه شده و دل مشغولی های کاذب استکبار و استعمار، غیرت دینی و انقلابی آنان را تحت تاثیر قرار داده است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها