کد مطلب: 284502
سه‌شنبه ۱۳۹۵/۸/۱۸ - ۱۳:۲۴

در گفتگوی مرصاد با مشاور رئیس مجلس مطرح شد؛

پیش بینی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و آینده برجام/ برای ایران فرقی نمی کند کدام حزب بر آمریکا حاکم باشد/ اگر برجام را پاره کنند به نفع ماست

مرصادنیوز: مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برای ما فرقی نمی کند که حزب دموکرات یا جمهوری خواه بر آمریکا حاکم باشد.

به گزارش سرویس بین الملل شبکه اطلاع رسانی مرصاد، پس از اتمام انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به زودی نتایج این انتخابات جنجالی و پر حاشیه اعلام خواهد شد.

 

در این شرایط از میان دوگانه ترامپ – کلینتون یکی از آن ها عهده دار مقام ریاست جمهوری این کشور خواهند شد. با این وجود آنچه که در این شرایط حائز اهمیت است مواضع ضد ایرانی این 2 و به خصوص در بحث برجام است.

 

 

ترامپ اعلام کرده بود که برجام را پاره خواهد کرد و کلینتون نیز که هم حزبی اوباما است مسلما سیاست بد عهدی او در برجام را ادامه خواهد داد.

 

در همین خصوص منصور حقیقت پور مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، اظهار داشت: برای ما اگر حزب دموکرات و یا جمهوری خواه بر آمریکا حاکم باشند فرقی نمی کنند زیرا در ادبیات ضد ایرانی با هم فرقی ندارند و برای ما هم مهم نیست.

 

به گفته حقیقت پور وقتی که سازمان و انسجام داخلی را داریم و اجازه رخنه به دشمنان و نفوذ به نفوذیان ندادیم، محکم ایستادیم و به گفته امام(ره) آمریکا کاری نمی تواند بکند.

 

وی در خصوص اظهارات کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا که گفته است برجام را پاره می کنند، گفت: اگر برجام را پاره کنند به نفع ماست زیرا به سرجای اول خودمان بر می گردیم. دوباره سانتریفیوژ ها را نصب می کنیم و دوباره غنی سازی را تا 20 درصد ادامه می دهیم.

 

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما که ضرری نکردیم، ما به دنیا ثابت خواهیم کرد که حرف برای گفتمان منطقی و اصولی داشتیم، زدیم و علی رغم آنکه تعهدها برای ما مشکلاتی ایجاد کرد پایش هستیم.

 

وی با بیان اینکه برجام را ایران پاره نکرده است، گفت: ما پاره نکردیم، آمریکایی ها پاره کردند به دنیا هم جواب دهند. ما غنی سازی خودمان را ادامه می دهیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

تجهیزات دکوری بیمارستان‌های صحنه و هرسین!

مرصادنیوز: تجهیزات خریداری شده برای بیمارستان های صحنه و هرسین هنوز نصب نشده و در شرایط فعلی شهروندان این مناطق را متحمل زحمات زیادی کرده است.

پربازدیدها