سرویس: سیاسی کد خبر: 286614 15:03 - 1395/09/06

نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی:

مسئولین مسائل دسته دهم کشور را اولویت قرار ندهند/ مشکل مردم بیکاری و گرانی است

مسئولین مسائل دسته دهم کشور را اولویت قرار ندهند/ مشکل مردم بیکاری و گرانی است

مرصادنيوز: تیتر: نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی با بیان اینکه مشکل مردم بیکاری و گرانی است گفت: مسئولین مسائل دسته دهم کشور را اولویت قرار ندهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار سهیل سنقر در خصوص حادثه تصادف قطار در سمنان که رخ داد ضمن عرض تسلیت به هموطنان و خانواده های داغدار اظهار داشت: بایستی با سرعت و فوریت به مجروحان حادثه رسیدگی کرد و از سویی در واقع کمیته ای تشکیل شود و موضوع را به جد پیگیری و بررسی کرد.

 

نماینده مردم سنقروکلیایی با تاکید بر موضوع بررسی حادثه بیان داشت: در این حادثه اگر بحث عمدی یا کوتاهی در امر است با خاطیان و کوتاهی های که منجر به این حادثه گردیده باید برخورد جدی صورت بگیرد که چنین حوادث ناگواری دیگر تکرار نشود.

 

حجت الاسلام حسینی کیا ابراز داشت: قضایای این حادثه باید با جدیت و فوریت در دستور کار دولت ،مجلس و حتی قوه قضائیه قرار بگیرد که مردم اعتماد و اطمینان خاطری که به نسبت به نظام دارند خدای ناکرده از بین نرود.

 

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به لغو سخنرانی علی مطهری بیان داشت: در شرایط فعلی آن چه که برای همه ما مهم است مسئله اشتغال،بیکاری و مسئله تورم و بیکاری است نه اینکه کسی بخواد جایی سخنرانی کند و آن سخنرانی بهم بخورد یا نخورد و دولت به مسائل حواشی آن بپردازد این مسائل جزو مسائل دسته دهم کشور هم نیستند اینکه مسائل دست دهم کشور را مسئله اول کشور کنیم به نوعی در واقع راه اشتباه رفتن است.

 

حجت الاسلام حسینی کیا در پایان تاکید داشت: دولت اهتمام اولیه خود را به مسئله اشتغال و بیکاری قرار دهد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها