کد مطلب: 287228
جمعه ۱۳۹۵/۹/۱۲ - ۱۴:۴۷

مشاور ظریف در گفتگو با مرصاد:

باید روال پیش بینی شده در برابر نقض برجام را شروع کنیم

مرصادنیوز: مشاور وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در خصوص اقدام اخیر مجلس سنای آمریکا در خصوص تمدید تحریم ها گفت: اگر این را رئیس جمهور آمریکا امضا کند و قانون شود ما باید همان روند پیش بینی هایی که در برجام برای نقض برجام شده است را شروع کنیم.

حسین شیخ الاسلام در گفتگو با خبرنگار بین الملل شبکه اطلاع رسانی مرصاد، در پاسخ به این سوال که با توجه به سخنان اخیر مقام معظم رهبری مبنی در خصوص تحریم های آمریکا علیه ایران و نقض برجام، نظر شما در خصوص اقدام اخیر مجلس سنای آمریکا چیست" اظهار داشت: در هر صورت آمریکا شیطان بزرگ است و از آمریکا غیر از این انتظاری نیست.

 

وی افزود: حضرت امام(ره) وقتی این اصطلاح شیطان بزرگ را انتخاب کردند، مجامله نمی کردند. با توجه به تسلطشان این  یک اصطلاح قرآنی بود.

 

مشاور وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: برگردیم به آبان سال 58 که این مفهومی را آنجا تشریح می کنند، ببینیم چطور تشریح می کنند و چرا به آن شیطان بزرگ می گویند. عوض نشده و همان است.

 

شیخ الاسلام خاطر نشان کرد: اگر این را رئیس جمهور آمریکا امضا کند و قانون شود ما باید همان روند پیش بینی هایی که در برجام برای نقض برجام شده است را شروع کنیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین تحولات مرز خسروی؛

آمادگی موکب ها و دستگاه‌های خدمات رسان برای بازگشت زائران از مرز خسروی

مرصادنیوز: با آغاز موج بازگشت ، خدمات دهی موکب ها و دستگاه های خدماتی نیز به این سمت سوق پیدا کرده و آماده پذیرایی و خدمات دهی به زائران حسینی در مسیر بازگشت از مرز خسروی هستند.

پربازدیدها