کد مطلب: 289417
سه‌شنبه ۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۰:۰

مرصاد گزارش می دهد؛

مُهر شکست بر پیشانی 2 وزارتخانه دولت یازدهم/ از رنگ باختن آفتاب برجام تا شکست طرح پر سر و صدای تحول نظام سلامت

مرصادنیوز: با شکست طرح تحول نظام سلامت که دولت روی آن مانور زیادی داد عملا کلسیون شکست های دولت در کنار برجام تکمیل می شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، یکی از برنامه هایی که در دولت یازدهم روی آن مانور زیادی داده شد، طرح تحول سلامت است که اجرای آن سر وصدای زیادی به پا کرد.

 

اما باگذشت بیش از 3 سال از دولت یازدهم بنا به گفته منتقدان این طرح اشکالات فراوانی دارد و حتی بعضی ها از شکست آن سخن به میان آوردند.

 

پزشکیان وزیر اسبق بهداشت و نماینده اصلاح طب فعلی مجلس گفته است: طرح تحول سلامت امکان ندارد که به همین روش ادامه پیدا کند، ما از اول همین را می‌گفتیم اما قبول نمی‌کردند حالا رئیس جمهور اگر می‌تواند به لج من هم که شده است به اینها پول دهد.

 

با این وجود واکنش شخص وزیر بهداشت به منتقدین جالب توجه بوده است. هاشمی اخیرا با حضور در یکی از برنامه های تلویریونی در واکنش به افشای حقوق های نجومی پزشکان نه تنها پاسخ مناسبی را نداد بلکه آن را دروغ نامید.

 

 

این واکنش هاشمی در حالی رخ داد که یکی از انتقادهای منتقدین این است که طرح تحول سلامت تنها حقوق های پزشکان متخصص را بالا برده است.

 

شکست طرح تحول سلامت در کنار شکست برجامی که روحانی آن را آفتاب تابان نامید، دست دولت را برای ارایه عملکرد خود برای مردم در انتخابات آینده بسته خواهد کرد زیرا هر آنچه که دولت روی آن مانور بیشتری داده با شکست مواجه شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد کرمانشاه:

تجربه مدیریت جهادی دلیل اعتماد به شورای ائتلاف بود

مرصادنیوز: مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد کرمانشاه با اشاره به اعتماد مردم به شورای ائتلاف گفت: نیروهای انقلابی تجربه های مدیریتی و کارهای جهادی زیادی انجام دادند برهمین مبنا مورد اعتماد مردم قرار گرفتند.

مدیر نظارت بر تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مطرح کرد:

سفارش تهیه ۴۰۰ هزار ماسک برای کرمانشاهی‌ها/ مردم نگران نباشند

پربازدیدها