کد مطلب: 290469
9 دی 1395،‏ 9:22:38

فرمانداران استان کرمانشاه:

مردم با حضور به موقع خود در حماسه 9 دی توطئه دشمنان را دفع کردند / در سال 88 عده ای که به عوامل خارج از کشور وصل بودند فتنه ها در سر می پروراندند

مرصادنيوز: فرمانداران استان کرمانشاه در گفتگوهایی بر اهمیت حماسه 9 دی ماه تاکید کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد یاور محمدی در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت: هیچ انقلابی در طول تاریخ بشریت همانند انقلاب اسلامی ایران نبود که دارای یک چهار چوب و استحکام خاص باشد، انقلاب اسلامی در حقیقت یک معجزه الهی بود که امام خمینی (ره) با بصیرت و مدیریت حکیمانه خود مسیر آن را مشخص کردند.

 

وی در ادامه افزود: در روز نهم دی مردم زمانی که احساس کردند که به باورها و ارزشهای دینی و اعتقادی آنها توهین شده است و بیگانگان خیال دخالت در حوزه های اخلاقی و اعتقادی آنها را دارند به حرکت در آمده و با حضور و اجتماعشان به بیگانگان پاسخ مناسب دادند.

 

فرماندار شهرستان سنقروکلیایی خاطر نشان کرد: حضور مردم برای دفاع از اسلام و مقدساتشان و ادای احترام به حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و حمایت از انقلاب و رهبر معظم بود.

 

وی گفت: مردم در این روز احساس کردند که بیگانگان با این حرکت ها زمینه مناسب برای مداخله یافته اند که با حضور جدی مردم نقش برآب شد.

 

وی در ادامه افزود: نهم دی مصداق بصیرت امت اسلامی بود اما بصیرت تنها مختص به یک روز نیست بلکه لازمه همیشگی مسیر امت انقلابی ماست.

 

محمدی بیان کرد: امروزه بصیرت به معنای تبعیت از مقام معظم رهبری، حفظ وحدت و انسجام جامعه اسلامی و  تشخیص دقیق شرایط زمانه و مصالح کشور است.

 

این مقام مسئول در پایان بیان داشت: نهم دی بیعت مجدد همه علاقه مندان به اعتلای نظام جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب به دور از هر گونه دسته بندی و گرایش جناحی بود.

 

در سال 88 عده ای که به عوامل خارج از کشور وصل بودند فتنه ها در سر می پروراندند

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، حسین ویسمرادی فرماندار شهرستان روانسر در گفتگو با خبرنگار سراب روانسر عنوان داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران نظامی است که سه دهه با اقتدار و عظمت در حرکت است و همین حرکت موجب می شود دشمنانی به این نظام چشم حسادت داشته باشند.

 

فرماندار روانسر با اشاره به اینکه در زمان انقلاب و با جمعیت 35 میلیونی مردم در صدد تغییر نظام استکباری بر آمدند و آن را به رشد رساندندT عنوان داشت: در سال 88 عده ای که از بیرون خط مشی می گرفتند و وصل به عوامل خارج از کشور بودند فتنه ها و آشوب هایی را در سر می پروراندند و رشد و شکوفایی مردم ایران برای آنها از جمله آمریکا و اسرائیل سخت بود.

 

وی افزود: هیچ قدرتی توان مقابله با مردم ایران ندارد، و این نظام بر روی دوش مردم با درایت رهبری و در کنار امنیت و آرامش در حرکت می باشد و امروزه در جهان به جایگاه و اقتداری ویژه ای دست یافته است که هیچ کشوری نمی تواند از این انقلاب سوء استفاده کند.

 

فرماندار روانسر با بیان اینکه مردم ایران با هر قوم عشیره ای که هستند نظام را قبول دارند و عاشق آن هستند عنوان کرد: تا زمانی که این مقبولیت و علاقه وجود داشته باشد هیچ قدرتی از داخل و خارج نمی تواند به این ملت آسیب وارد کند.

 

ویسمرادی در پایان با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران با کودتا به وجود نیامده است که امروزه با کودتا از بین برود اظهار کرد: مردم در 9 دی ماه به صحنه آمدند تا مانع هر گونه سوء استفاده شوند و بار دیگر به همگان اقتدار خود را ثابت کردند.

 

مردم با حضور به موقع خود در حماسه 9 دی توطئه دشمنان را دفع کردند

 

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، فرهاد همتی در گفتگو با مطلع الفجر در خصوص روز بصیرت و تجدید عهد با ولایت  اظهار داشت: مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی بر اساس بینش  و باورهای دینی و احساس تکلیفی که به آرمانهای امام، شهدا و انقلاب اسلامی  دارند همواره  با حضور به موقع، وفاداری خود را به نظام ثابت کرده اند.

 

وی تصریح کرد: روز بصیرت، نمادی از اتحاد و یکپارچگی ملت ایران در صیانت از آرمانهای انقلاب و نظام بود و نباید این روز را به یک جریان خاص سیاسی منتسب کرد بلکه این روز برخاسته از بصیرت مردم  و احساس تکلیف در قبال  دین و انقلاب است.

 

همتی افزود: مردم در این روز در مقابل حرمت شکنان نهضت حسینی و عاشورا بپا خاستند  و در این روز توطئه اجانب و بدخواهان نظام در امر ایجاد آشوب و دخالت در امور کشور و ایجاد نا امنی را دفع و بلکه نقش بر آب کردند.

 

سرپرست فرمانداری گیلانغرب ابراز داشت: هدف دشمن در آن برهه این بود که با ایجاد نا امنی در فضای عمومی جامعه  رویه اتحادی و یکپارچگی ملت ایران را دچار شکاف و انشقاق نماید.

 

این مسئول حضور به موقع ملت انقلاب را نشانه بصیرت و وفاداری به نظام دانست و اظهار کرد: مردم با حضور به موقع و بصیرانه خود خطر دشمنان ملت و نظام را دفع کردند و برای همیشه روزی ماندگار را در تاریخ  انقلاب اسلامی ایران رقم زدند.

 

در حماسه 9 دی طرفداران همه کاندیداها به میدان آمدند

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، فرامرز اکبری در گفتگو با الوند خبر اظهار داشت: 9دی بیان کننده دلدادگی به امام، شهدا و نیز پاسداشت ارزش های معنوی و دینی است.

 

 فرماندار قصرشیرین افزود: این روز به عنوان روز میثاق ملت با ولایت در تاریخ ایران اسلامی به ثبت رسید و ملت ایران اسلامی با خلق حماسه 9 دی علاوه بر حمایت همه جانبه از ولایت فقیه و انقلاب اسلامی نقشه های دشمن را خنثی کردند.

 

وی نمایش اقتدار ملت را یکی از عوامل بازدارنده توطئه های دشمن عنوان کرد و افزود: در 9دی مردم نمایشی از اقتدار و پویایی و حضور در عرصه را نشان  دادند.

 

اکبری با بیان اینکه حماسه ای همچون 9 دی در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران زیاد پیش آمده افزود: اتفاقات و مشکلات آن روزهای کشور نیز یکی از گردنه ها و پیچ های در مسیر حرکت انقلاب و نظام بود که با درایت و هوشیاری رهبر معظم انقلاب و ملت با بصیرت ایران برطرف شد.

 

وی با بیان اینکه هیچ انقلابی در طول تاریخ بشریت همانند انقلاب اسلامی ایران نیست که دارای یک چهار چوب و استحکام خاص باشد، افزود: در انتخابات 88 تنها یک دلخوری ساده میان برخی نیروهای کشور پیش آمد که با هوشیاری و درایت رهبری به خوبی رفع شد.

 

وی یادآور شد: در حماسه 9 دی طرفداران همه کاندیداها به میدان آمدند و با اعتقاد به نظام و با خلق حماسه ای عظیم در این روز از ارزشهای انقلاب و آموزشهای دینی خود دفاع نمودند.

 

فرماندار قصرشرین تاکید کرد: ملت ایران در این روز همچون دیگر روزهای انقلاب به میدان آمدند تا به دشمنان اعلام کنند مشکلات کشور را خود ما حل می کنیم و اجازه کوچکترین دخالتی را به بیگانگان نخواهیم داد.

 

مهمترين ويژگي حماسه 9 دي حضور گسترده مردم و ميثاق با ولايت بود

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، امير شاه آبادي فرماندار شهرستان هرسين در گفتگو با  دیوانگاه اظهار داشت: 9 دي نماد وحدت، استقلال، بصيرت و ميثاق مردم ايران اسلامي با ولايت است و هيچ شخص، جريان يا گروه خاصي نبايد از آن بهره برداري سياسي كند.

 

وي افزود: مهمترين ويژگي حماسه 9 دي حضور گسترده و خود جوش مردم در حمايت و ميثاق با ولايت بود.

 

فرماندار هرسین تصریح کرد: در اين روز ملت ايران اسلامي يكپارچگي، وحدت و هم دلي بي نظير خود را در دفاع از ولايت و نظام مقدس جمهوري اسلامي در تاريخ ثبت كردند.

 

شاه آبادی در پايان اظهار داشت:  مردم انقلابي و هميشه در صحنه هرسين همزمان با ساير هموطنان سراسر كشور در مراسم گراميداشت حماسه 9 دي كه رأس ساعت 9 صبح  روز پنجشنبه مورخ 09/10/95 و در محل مسجد حضرت آيت الله حجتي (ره) اين شهر برگزار خواهد شد شركت خواهند كرد و بار ديگر با ولايت فقيه تجديد ميثاق خواهند كرد.

 

9 دی نمادي از حمايت آحاد ملت ايران از اسلام، انقلاب و رهبر معظم نظام است

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد؛ افشین کریمی فرماندار اسلام آبادغرب در گفتگو با اسلام آباد خبر، در خصوص 9 دی اظهار داشت: اين روز نمادي از حمايت آحاد ملت ايران از اسلام، انقلاب و رهبر معظم نظام است.

 

وی افزود: برگزاري مراسم بزرگداشت اين روز براي تقويت وحدت و همدلي در ميان تمام سلايق درون نظام مقدس انقلاب اسلامي است و هر گونه استفاده جناحي از اين مراسم فلسفه وجودي نهم دي ماه كه پيامش وحدت و همدلي مردم زير سايه مقام معظم رهبري خواهد بود را خدشه دار خواهد كرد.

 

کریمی ابراز داشت: نهم دي ماه و مراسم اين روز در انحصار هيچ فرد، گروه و جريان خاصي نيست و متعلق به همه مردم ايران اسلامي مي باشد.

 

فرماندار شهرستان گفت: از مردم عزيز و انقلابي اسلام آباد غرب دعوت مي شود در مراسمي كه در اين روز و براي تجديد ميثاق مجدد با آرمانهاي انقلاب اسلامي و پشتيباني از مقام معظم رهبري و تقويت همدلي و وحدت  راس ساعت 10 صبح در محل مسجد جامع برگزار مي گردد حضور بهم رسانند.

 

مردم غيور و انقلابي ایران در 9 دي ماه حماسه عاشورايي رغم زدند  

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، شهریار عباس آبادی در گفتگو با  امروله،  عنوان کرد : نه دي يکي از روز هاي بي سابقه و پرشکوه در تاريخ سياسي معاصر کشور ما می باشد که در اين روز با شکوه مردم ايران مشت محکمي در دهان استکبار زدند و حرکت انقلابي مردم در اين روز مانند پتکي بود که بر سر دشمنان ايران اسلامي فرود آمد.

 

وی ادامه داد : مردم غيور و انقلابي ما در روز نه دي حماسه حضور عاشورايي را رقم زدند، حماسه اي که طبق فرمايش رهبر معظم انقلاب بي سابقه بود .

 

عباس آبادی خاطر نشان کرد : مردم با بصيرت سياسي حق را از باطل تشخيص دادند و با حضور خود در اين روز افتخاري ديگر در عرصه ي ملي حتي جهاني خلق کردند .

 

وی تاکید کرد : بصيرت همانطور که در فرمايشات مقام معظم رهبري  بار ها به آن تاکيد دارند به تعبيري آگاهي داشتن به شرايط سياسي زمان و تشخيص درست از نادرست است .

 

فرماندار شهرستان صحنه گفت : بصيرت سياسي اجتماعي فرهنگي يکي از شاخصه هاي انقلاب اسلامي است همانطور که در زمان انقلاب ملت ما با دست خالي قيام کردند و در زمان جنگ تحميلي در برابر دنيا ايستادگي کردند که اين خود نشانه داشتن بصيرت در بين مردم ما بود و ملت ما بصيرت را در عمل تجلي بخشيدند.

 

شهریار عباس آبادی بیان کرد : هوشياري و آگاهي مردم ما و مواضعي که در جريان هاي مهم سياسي اتخاذ کردند بيانگر بصيرت مردم ما بوده و ثابت کردند که ما همواره در تنگنا هاي مهم سياسي ، اجتماعي ، فرهنگي و.... با بصيرت راه درست را انتخاب کرده و در عرصه هاي مختلف حضور پيدا مي کنند .

 

    9دی روز تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) بود

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد،  علیرضا ایزدی در گفتگو با خبرنگار آفتاب کنگاور ضمن گرامیداشت نهم دیماه بیان داشت : نهم دی روز حضور حماسی مردم ولایت مدار در عرصه دفاع از کیان نظام اسلامی است.

 

وی ادامه داد : مردم شریف و فهیم با حضور به موقع در عرصه های مختلف در جهت حفظ و پاسداری از ارزش های اسلامی همواره حمایت قاطعانه خود را از آرمان های حضرت امام خمینی اعلام نموده اند.

 

ایزدی خاطر نشان کرد:با وجود خصومت های مستدام دشمن قسم خورده انقلاب لازم است که ملت فهیم ایران با هوشیاری و وقت شناسی و حضور در میدان نقشه های پلید دشمن را از بین ببرند.

 

وی تصریح کرد:دشمنان نظام و انقلاب از اطراف و اکناف همواره مترصد فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند و ملت ایران به ویژه جوانان باید از این آسیب ها آگاه باشند.

 

حماسه 9 دی روز میثاق ملت مسلمان ایران با ارزش ها و مقام معظم رهبری بود

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، جهانبخش حیدری در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: ملت فهیم ایران در طول 37 سال ازعمر با برکت انقلاب کبیر خود با درک دقیق از شرایط و تحولات به وقوع پیوسته در میدان های مختلف جمهوری اسلامی ایران چه در زمان حیات پربار امام امت (ره) و چه در زمان مقام معظم رهبری با نقش آفرینی همراه با بصیرت خود در جهت دفاع از دستاوردهای اسلام و انقلاب شکوهمند اسلامی ایستادگی کرده و از هیچ پوششی فروگذار نکرده اند.

 

وی با اشاره به فرموده امام راحل (ره) افزود: حفظ نظام برای مردم از اوجب واجبات بوده وبرای دفاع از جمهوری اسلامی ایران در مقابل تهدیدات جانفشانی نموده و در استمرار این مبارزه در 9 دی سال 88 با حضور در صحنه ضمن میثاق با ولایت، اقتدار و صلابت خویش را تحت رهنمودهای مقام معظم رهبری در پاسداری از ارزشهای مکتبی به نمایش گذاشتند.

 

فرماندار شهرستان با بیان اینکه یکی از ویژگی های نهم دی جناحی نبودن حضور مردم در صحنه بود گفت: بنا بر فرموده مقام معظم رهبری در حادثه بی نظیر 9 دی قدرت فکری  مردم را به خیابان ها کشاند و در این حادثه هیچکس دست اندرکار نبود  و همچنین در این راستا جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی فرمود مردم برای حمایت از جناحی خاص به میدان نیامدند.

 

وی تاکید کرد: آنچه مردم را در حماسه روز 9 دی ماه به حرکت درآورد دلدادگی مردم ایران به عاشورا و ارزشهای انسانی برآمده از آن بود.

 

حیدری در پایان گفت: مردم با هدف دفاع از اسلام، اهل بیت (ع) و انقلاب اسلامی به حرکت درآمدند و مع الوصف 9 دی به جناح و جریان سیاسی خاصی تعلق ندارند و در واقع حضور مردم در این روز میثاق ملت مسلمان ایران با ارزشها و مقام معظم رهبری بود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سایت‌های شرط‌بندی و رؤیای «یک‌شبه میلیونر شدن»؛

بازارگرمی «قمار آنلاین‌ها» در تب فوتبالی /گول کازینو‌های اینترنتی را نخورید

مرصادنیوز: این روزها تب داغ فوتبال بساط سایت‌های شرط‌بندی اینترنتی را هم حسابی گرم کرده است و آنها با هیجانات القایی خود مشغول خالی کردن حساب‌های کاربران هستند.

پربازدیدها