کد مطلب: 291268
یکشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۹

اخبار پلیس/

کشف محموله سیگار و توتون خارجی قاچاق در کرمانشاه

مرصادنيوز:رئیس پلیس آگاهی استان از کشف ۱۰۰ هزار نخ سیگار قاچاق و ۷۵۰ پاکت توتون و تنباکو به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سرهنگ "محمدرضا امیری" در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه یک باند فعال در امر قاچاق کالا در شهرستان کامیاران، اخیراً اقدام به خریداری یک محموله کالای قاچاق از اکراد عراقی نموده و از معابر غیر مجاز مزری آن را وارد استان و سپس با عبور از محورهای مواصلاتی به شهرستان کامیاران انتقال داده است تا در فرصت مناسب با عبور از معابر فرعی استان کرمانشاه، محموله را به استان های مرکزی کشور انتقال دهد، بر همین اساس پس از بررسی صحت و سقم خبر، موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس قرار گرفت.

 

وی در ادامه بیان داشت: با انجام اقدامات اطلاعاتی مسیر تردد و نوع خودروهای حامل کالای قاچاق مشخص شد، لذا تیم عملیاتی اداره مبارزه با قاچاق این پلیس به موقعیت ورودی غربی کرمانشاه اعزام شدند و منطقه به صورت نامحسوس تحت کنترل قرار گرفت.

 

این مقام انتظامی افزود: در نهایت یک دستگاه خودروی سواری حامل کالای قاچاق که قبلاً با اقدامات تعقیب و مراقبتی شناسایی شده بود، رویت شد، لذا با تعقیب و گریز و برپایی تور ایست و بازرسی نسبت به متوقف کردن خودرو حامل کالای قاچاق و دستگیری متهم اقدام گردید.

 

سرهنگ امیری در خاتمه افزود: خودرو حامل کالای قاچاق جهت بررسی به پلیس آگاهی منتقل شد و در بازرسی های صورت گرفته تعداد یکصد هزار نخ سیگار و ۷۵۰ پاکت توتون و تنباکو قاچاق به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال کشف و ضبط شد، که تحقیقات در این راستا ادامه دارد.

 

کشف ۱۶ مورد سرقت و دستگیری دو متهم در اسلام آبادغرب

 

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از کشف ۱۶ مورد سرقت توسط پلیس این شهرستان و دستگیری دو نفر متهم در این زمینه خبر داد.

 

سرهنگ "بهروز سرتیپ نیا" در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع چندین مورد سرقت محتویات داخل خودرو، منزل و کیف قاپی در شهر اسلام آبادغرب، بررسی موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

 

وی افزود: پلیس شهرستان با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی، موفق به شناسایی و دستگیری دو نفر متهم در این زمینه شد.

 

این مقام انتظامی خاطرنشان ساخت: متهمان در بازجویی های فنی پلیس به هفت مورد سرقت محتویات داخل خودرو، دو مورد منزل و هفت مورد کیف قاپی اقرار کردند.

 

این مقام انتظامی با اشاره به بازسازی صحنه جرم، از شناسایی تمامی مالباختگان در این زمینه خبر داد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب در خاتمه تصریح کرد: متهمان این پرونده در اجرای دستور مقام قضائی با صدور قرار وثیقه مناسب روانه زندان مرکزی اسلام آبادغرب شدند.

 

وضعیت آموزشی کارکنان به طور مستمر رصد شود

 

فرمانده انتظامی استان تأکید کرد: ارزیابی از آموزش های داده شده در قرارگاه جهادی ارتقای تربیت و آموزش در دستور کار مسئولان باشد وضعیت آموزشی کارکنان به طور مستمر رصد شود.

 

سردار "منوچهر امان اللهی" در هفدهمین جلسه قرارگاه جهادی ارتقای تربیت و آموزش و پانزدهمین جلسه گروه علمی انتظامی استان ضمن تقدیر از فعالیت ها و اقدامات انجام شده نوسط معاونت تربیت و آموزش و همه دست اندرکاران حوزه آموزش، اظهار داشت: پیشرفت و بهبود در عملکردها به وضوح مشخص و بیانگر اقدامات موثر در این حوزه است.

 

وی افزود: آموزش باید در اولویت اقدامات و برنامه های کلیه فرماندهان، رؤسا و مدیران قرار گیرد و با شناسایی نقاط ضعف و موانع موجود در جهت رفع آنها تلاش شود، همچنین می بایست در ابتدا مطالب و موارد آموزشی مورد نیاز کارکنان هر واحد به ویژه واحد های اجرایی، شناسایی و احصا شود، سپس با برنامه ریزی و بر اساس اولویت بندی انجام شده اقدام گردد.

 

مقام ارشد انتظامی استان تأکید کرد: ارزیابی از آموزش های داده شده در قرارگاه جهادی ارتقای تربیت و آموزش در دستور کار مسئولان باشد و وضعیت آموزشی کارکنان به طور مستمر رصد شود.

 

وی با بیان اینکه نحوه پاسخگویی به مراجعان باید یکی از اولویت های قرارگاه تربیت و آموزش باشد، ادامه داد: ایجاد تحول در کوپ بسیار مهم است و باید علاوه بر مرکز استان در شهرستان ها نیز این امر برجسته و اقدامات شاخص و قابل توجهی انجام شود تا شاهد ایجاد تحول در کوپ باشیم.

 

فرمانده انتظامی استان رعایت نظم و انضباط در واحدها و توجه به وضعیت ظاهری کارکنان را از موارد مهم تلقی کرد و گفت: مسؤلان یگان ها می بایست به این موضوع بپردازند، چراکه هیچ گونه مسامحه ای در این امر پذیرفته نیست.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سریال ادامه‌دار تخلفات سازمان‌یافته

انهدام یک باند فساد اداری در کرمانشاه

مرصادنیوز: یک باند فساد اداری در یکی از ادارات کرمانشاه منهدم شده که پرونده آنها در دادگاه رسیدگی به تخلفات اداری در حال پیگیری است.

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کرمانشاه:

تصمیمات نابخردانه مسئولان، تغییر در مجلس را ضروری کرده است

مدیرکل نظارت بر سرویس های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات رادیویی:

پرونده ارزش افزوده در کشور ۱.۶ میلیون نفر شاکی دارد

پربازدیدها