کد مطلب: 291809
16 دی 1395،‏ 8:58:21

واکاوی مطالبات شخصی و سهم خواهی احزاب تلگرامی؛

پشت پرده مواضع متناقض اصلاح طلبان نسبت به مدیریت ارشد کرمانشاه/ دستور حمله به استاندار به خاطر منافع شخصی + سند

مرصادنيوز: برخی از کارشناسان سیاسی استان کرمانشاه یکی از مهمترین عوامل عقبگرد این استان را وجود عناصر تندروی اصلاح طلب در قالب احزاب تلگرامی می دانند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، برخی از کارشناسان سیاسی استان کرمانشاه یکی از مهمترین عوامل پسرفت و عقبگرد این استان در حوزه های مختلف را وجود عناصر تندروی اصلاح طلب در قالب احزاب تلگرامی  می دانند که مواضع سینوسی و متناقض آنها تبدیل به سوژه طنز محافل شده است.

 

بارها گفته شده که لیست تکراری طومارهای تصنعی با اسامی بعضا جعلی که امروز در حمایت و فردا در نقد مدیریت استان منتشر می شود فقط با محوریت منافع شخصی و سهم خواهی است.

 

چیزی که استاندار کرمانشاه در نشست با قائم مقام وزارت کشور به آن اشاره کرد و گفت: اینها از من سهم می خواند... وقتی انجام نمی شود شروع به سنگ اندازی می کنند (اینجا بخوانید)

 

برای تنویر افکار عمومی و روشن شدن این شرایط سندی از این سهم خواهی های شخصی در مرصادنیوز منتشر می شود.

 

دبیران یکی از تشکل های چند نفره در استان کرمانشاه طی روزهای گذشته بعد از دستور حمله یکی از عناصر هتاک به انقلاب (ا.ف) در فضای مجازی شروع به انتقادات تند از مدیریت ارشد کرمانشاه می کند. در حالی که طومارها و نامه های هردوی این افراد در حمایت از استاندار کرمانشاه در ماه های قبل هنوز در موتورهای  جستجوگر موجود است.

 

پاسخ این معما که چطور می شود برخی از افراد مثلا سیاسی تا این اندازه مذبذب و بی ثبات عمل کنند در سهم خواهی های شخصی است که پاسخ منفی گرفته و یا حتی در اجرای آن فقط تاخیر اتفاق افتاده است.

 

متن نامه یکی از این افراد مذکور به استاندار کرمانشاه که قبل از انتقادات اخیرش، مطالبه پست و جایگاه کرده است در ادامه در دسترس است.

تصاویر

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش مرصاد از "گورهای لاکچری"؛

فروش قبرهای میلیونی در آرامستان کرمانشاه /خانه‌های ابدی متری چند؟

مرصادنیوز: فروش قبرهای میلیونی در آرامستان کرمانشاه موضوعی قابل تامل است که چرا با وجود ایجاد آرامستان جدید شاهد این قیمت‌ها هستیم.

زنگ خطر آتش سوزی جنگل ها به صدا درآمد ؛

هراس "بلوط" از کابوس "آتش"

یادداشت/

پول پوچ