کد مطلب: 292526
21 دی 1395،‏ 23:29:28

پاسخی به رسانه های مغرض/ ۴۰۰ هزار نفر آیت الله هاشمی را تشییع کردند

مرصادنيوز: برخلاف ادعای حضور اندک مردم توسط رسانه های خارجی، تخمین کل جمعیت در حالت معمول حدود 330 هزار نفر و با توجه به برخی پراکندگی ها به ۴۰۰ هزار نفر نیز می رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، در حالی که برخی رسانه ها با غرض ورزی و تصاویر غیر واقعی در صدد پایین نشان دادن حضور مردم در تشییع آیت الله هاشمی هستند بررسی های کارشناسی و محاسباتی نشان می دهد که دست کم ۳۵۰ تا ۴۰۰ هزار نفر در این مراسم حضور داشتند.

 

بنابراین گزارش از خیابان جمالزاده تا چهارراه کالج و در ادامه تا تقاطع حافظ و جمهوری که طول مسیر حدود 3600 متر و عرض خیابان 25 متر به مساحت 90 هزار متر مربع است، با توجه به ازدحام جمعیت و به ازای هر متر مربع ۳ نفر حدودا ۲۷۰ هزار نفر حضور داشتند.

 

جمعیت حاضر در دانشگاه تهران باندازه مساحت یک زمین فوتبال تقریبا 7 هزار متر مربع است که به همراه خیابان داخل دانشگاه جمعیتی حدود 30 هزار نفر را در خود جای می دهد و جمعیت حاضر در حرم امام هم همین 30 هزار نفر تخمین زده می شود.

 

 بنا بر این برخلاف ادعای حضور اندک مردم توسط رسانه های خارجی، تخمین کل جمعیت در حالت معمول حدود 330 هزار نفر و با توجه به برخی پراکندگی ها به ۴۰۰ هزار نفر نیز می رسید.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش مرصاد از "گورهای لاکچری"؛

فروش قبرهای میلیونی در آرامستان کرمانشاه /خانه‌های ابدی متری چند؟

مرصادنیوز: فروش قبرهای میلیونی در آرامستان کرمانشاه موضوعی قابل تامل است که چرا با وجود ایجاد آرامستان جدید شاهد این قیمت‌ها هستیم.

زنگ خطر آتش سوزی جنگل ها به صدا درآمد ؛

هراس "بلوط" از کابوس "آتش"

یادداشت/

پول پوچ