کد مطلب: 292578
22 دی 1395،‏ 12:51:02

مدیر کل امور مرزی وزارت کشور:

مرزهای غربی دراحاطه مرزبانان جمهوری اسلامی است/امنیت کامل درمرزها

مرصادنيوز:مدیر کل امور مرزی وزارت کشور گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اقتدار تمام امنیت را در مرزهای کشور حاکم کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مجید آقا بابایی امروز چهارشنبه در جریان  بازدید از مرزهای خسروی، پرویزخان و سومار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اقتدار تمام امنیت را در مرزهای کشور حاکم نموده و مشغول خدمت هستند.

 

آقا بابایی با بیان اینکه نیروهای مرزبانی و نظامی کشور بر نوار مرزی احاطه کامل دارند، افزود: هرگونه تحرک دشمنان رصد و به شدت برخورد می‌شود.

 

مدیر کل امور مرزی وزارت کشور وضعیت امنیتی مرزهای استان کرمانشاه را بسیار مطلوب عنوان کرد و گفت: وضعیت مرز پرویزخان نسبت به سال‌های قبل بهتر شده تردد مسافر و صادرات کالا از این مرز بخوبی انجام می‌شود.

 

وی در ادامه از بازگشایی مرز خسروی برای تردد زوار عتبات عالیات خبر داد و گفت: این اقدام در راستای تاکیدات وزیر کشور و در صورت برقراری امنیت پایدار انجام خواهد شد و با مذاکراتی که با کشور عراق انجام می‌شود در صورت مطلوب بودن امنیتی استان دیاله عراق مرز خسروی بازگشایی می‌شود.

 

آقا بابایی از بهبود و گسترش صادرات کالا و مبادلات در مرز خسروی خبر داد و افزود: با همکاری دستگاه‌های متولی و همکاری و قول طرف عراقی در صدد این مهم هستیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

شمارش معکوس برای ظهور آسیب های کهنسالی جمعیت؛

ایرانِ جوان خداحافظ!

مرصادنیوز: علیرغم هشدارهای کارشناسان پیری جمعیت در کشور سبب شکل گیری آسیب های اجتماعی جدیدی از جمله افزایش آمار طلاق شده است.

پربازدیدها