سرویس: اجتماعی کد خبر: 293417 ۱۵:۱۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۸

فرمانده انتظامي شهرستان هرسين:

دستگیری عوامل نزاع دسته جمعی در هرسین/ نزاع هاي دسته جمعي حاصل نا آگاهي و فقر فرهنگي است

مرصاد نیوز: فرمانده انتظامي شهرستان هرسين از دستگيري چهار نفر از عوامل نزاع دسته جمعي خبر داد و گفت: بسياري از نزاع هاي دسته جمعي حاصل نا آگاهي و فقر فرهنگي افرادي است که هيچ گونه اطلاعي از حقوق اجتماعي ديگران در جامعه ندارند.

دستگیری عوامل نزاع دسته جمعی در هرسین/ نزاع هاي دسته جمعي حاصل نا آگاهي و فقر فرهنگي است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد،  سرهنگ "همتعلي شکري"  در گفتگو با دیوانگاه اظهار داشت: در پي تماس تلفني با مرکز فوريت هاي پليس 110 مبني بر وقوع يک مورد نزاع دسته جمعي در خيابان خيبر شهر هرسين بلافاصله ماموران کلانتري 12 جهت بررسي موضوع به محل اعزام شدند.

 

وي افزود: به علت اختلافات شخصي تعدادي از جوانان محل با يکديگر درگير و منجر به اخلال در نظم عمومي و مزاحمت براي اهالي محل شده بودند که با حضور به موقع و مقتدرانه ماموران کلانتري 12، عوامل نزاع دستگير شدند.

 

فرمانده انتظامي شهرستان هرسين خاطرنشان کرد: چهار نفر از عوامل درگيري و نزاع دسته جمعي که به شدت دچار جراحت شده بودند دستگير و پس از اقدامات درماني، با تشکيل پرونده تحويل مراجع قضائي شدند.

 

سرهنگ شکري تاکيد کرد: بسياري از نزاع هاي دسته جمعي حاصل نا آگاهي و فقر فرهنگي افرادي است که هيچ گونه اطلاعي از حقوق اجتماعي ديگران در جامعه نداشته و قصد دارند بر اساس خواست خود به منافع مورد نظر برسند،

 

وی افزود: اين امر علاوه بر تحميل خسارات فراوان به فرهنگ عمومي جامعه عاملي در جهت تحميل هزينه هاي اجتماعي، انتظامي و درماني به جامعه است که بايستي به صورت جدي و کارشناسي شده با آنان برخورد کرد

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها