کد مطلب: 293489
چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۹:۵

کشته شدن یک نفر در جریان نزاع در یکی از روستاهای روانسر/ قاتل متواری است

مرصادنيوز: حوالی عصر دیروز براثر درگیری لفظی دو جوان اهل روستای شایگان بخش مرکزی شهرستان روانسر یک نفر به قتل رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  سراب روانسر، عصر دیروز  28 دی ماه حوالی ساعت 4 عصر در روستای شاینگان از توابع بخش مرکزی شهرستان روانسر تیراندازی به سمت چند قطعه کبوتر کوهی موجب مشاجره بین دو جوان می شود.

 

در این اتفاق (ب.ص) با شلیک چند تیر از اسلحه پران ساچمه ای به سمت کبوتر هایی که بر روی پشت بام یکی از منازل روستا قرار داشتند صدای اهالی روستا از جمله جوانی به اسم بهمن را در آورد.

 

پس از این ماجرا و در یک درگیری لظفی بین این دو نفر با مداخله مردم روستا ماجرا ختم به خیر می شود و مردم از جمله دو جوان مذکور محل را ترک می کنند، اما این پایان ماجرا نبود.

 

 در ادامه (ب.ص)  با بهمن تماس می گیرد و درگیری آنها از سر گرفته می شود و در زمانیکه وی در مغازه عمویش حسن در روستا حضور داشت،  [ب.ص]  وارد مغازه عموی بهمن می شود و با فرو کردن چاقو در قلب وی موجب مرگ بهمن می شود و چندین ضربه را به حسن نیز می زند که پس از انتقال به بیمارستان امام رضا (ع) در کرمانشاه مشخص می شود که وی یکی از کلیه هایش را از دست داده است.

 

قاتل (ب.ص) پس از مرتکب شدن قتل از محل متواری می شود و جسم سرد مقتول (بهمن) در کنار جسم غلتان در خون عمویش، آغازی می باشد برای فرار و آشوب در روستایی که تا پیش از این در آرامش شاهد زندگی مردمانش بود.

 

به گزارش سراب روانسر، به گفته ی اهالی روستا مقتول [بهمن] حدودأ 30 ساله و قاتل [ب.ص] 35 ساله است و هر دو دارای مدرک ابتدایی هستند.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

نویدی برای رونق مناطق مرزی

اولین شهرک‌ صنعتی مشترک ایران و عراق پذیرای سرمایه‌گذاران

مرصادنیوز: شهرک صنعتی مشترک ایران و عراق در شهرستان قصرشیرین که آماده واگذاری به سرمایه‌گذران است، می‌تواند تحول خوبی برای مناطق مرزی استان به همراه داشته باشد.

انتقاد استاندار کرمانشاه از دستگاه‌های نظارتی؛

بازوند: تورم ۵۶ درصدی در کرمانشاه قابل قبول نیست

فرصتی طلایی برای اشتغال روستاییان

رونق بومگردی در چشم انداز گردشگری «کرمانشاه 2020»

پربازدیدها