سرویس: سیاسی کد خبر: 296791 ۱۲:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی:

توطئه های استکبار علیه ملت ایران تمام شدنی نیست / حضور حماسی مردم پاسخ محکمی به تهدیدات آمریکا

مرصادنيوز: نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب . گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور حماسی مردم در صحنه های انقلاب پاسخ محکمی به تهدیدات آمریکاست و توطئه های تمام نشدنی آنها را نقش برآب می کند.

توطئه های استکبار علیه ملت ایران تمام شدنی نیست / حضور حماسی مردم پاسخ محکمی به تهدیدات آمریکا

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از بازی دراز، فرهاد تجری در جمع پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شهرستان سرپل ذهاب اظهار داشت: انقلاب اسلامی بزرگترین تحول تاریخی در کشور بود که با رهبری معمارکبیر انقلاب، اتحاد و بصیرت مردم و خون شهدای عظیم الشان به وقوع پیوست.

 

وی افزود: شهدای انقلاب اسلامی امنیت و آسایش امروز را برای ما به ارمغان آوردند که باعث شده ما امروز در جامعه جهانی نیز حرفی برای گفتن داشته باشیم.

 

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: توطئه های دشمن بعد از گذشت 38 سال از عمر بابرکت انقلاب همچنان بوسیله ابزارهای مختلف علیه کشورما ادامه دارد و هرسال به بهانه های مختلف درصدد جلوگیری از پیشرفت انقلاب هستند.

 

تجری بابیان اینکه توطئه های دشمن علیه ما تمامی ندارد، ادامه داد: استکبار جهانی با بنگاههای تبلیغاتی بزرگ و سرویس های جاسوسی که دراختیار دارد امروز با به راه انداختن جنگهای نیابتی درمنطقه سعی در ایجاد نفاق و دودستگی در جهان اسلام دارند تابتوانند به اهداف شوم خود دست یابند.

 

 

این نماینده مجلس با اشاره به عوامل مقاومت کشور در برابر استکبار خاطرنشان کرد: رهبری مدبرانه رهبر انقلاب و بصیرت و ولایتمداری مردم باعث سربلندی و عزت کشور در جهان شده است و ما می بینیم که تمامی جبهه استکبار در یک طرف میز در مقابل جمهوری اسلامی می نشیند و خواسته های به حق ما را هرچند ناچیز اما قبول می کند.

 

تجری افزود: استکبار جهانی اکنون در محافل خصوصی خود به نقش ایران اسلامی در معادلات جهانی تاکید دارند و پذیرفته اند که بدون وجود ایران نمی توانند مشکلات منطقه ای را حل و فصل نمایند.

 

وی عنوان داشت: مردم شهرستانهای مرزنشین استان کرمانشاه همچون دوران دفاع مقدس امروز نیز باتمام وجود در صحنه های انقلاب اسلامی حضوری پرشور دارند و تازمانیکه این حضور و مقاومت وجود داشته باشد دنیای استکبار باتمام توان خود نمی تواند چشم طمع به این مرزوبوم داشته باشد.

 

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمات نظام به مردم گفت: مردم با حضور حماسی خود پاسخ محکمی به تهدیدات آمریکا دادند و لذا شایسته بهترین و بیشترین خدمات هستند و باید تمامی مسئولین در جهت خدمت خدمت به این مردم قدرشناس و بصیر تلاش کنند.

 

 

تجری درادامه به بخشی از خدمات صورت گرفته در حوزه انتخابیه اشاره کرد و ادامه داد : بازارچه های مرزی فرصت بسیار مغتنمی برای توسعه اقتصادی منطقه است که با توجه به طرح منطقه آزاد تجاری می توان از این ظرفیت استفاده کرد.

 

وی تصریح کرد: با حضور وزیر راه و شهرسازی در استان بسیاری از مشکلات حوزه راه منطقه مورد بررسی قرار گرفت و قولهای مساعدی در این زمینه گرفته شد که امیدواریم در روزهای آینده برکات این حضور به عینه مشاهده شود.

 

تجری در پایان بر حفظ انسجام ملی تاکید کرد وگفت : فضای انتخاباتی در شهرستان تمام شده وامروز همه ما برادر هستیم ودر جهت توسعه وآبادانی شهرستان باهم تلاش می کنیم.

 

تجری همچنین از حضور مردم در راهپیمایی قدردانی کرد و گفت : انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در آینده نزدیک نیازمند همین حضور پرشور مردم است که امیدواریم مردم حماسه ای دیگر را ثبت کنند.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها