سرویس: سیاسی کد خبر: 296824 ۱۴:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۲

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری:

پیام حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن زنده بودن اهداف انقلاب و امام (ره) است

مرصادنيوز:منتخب مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: ملت بزرگ ایران علی رغم همه مشکلات، سختی ها، تحریم ها و تهدید ها ایستاده اند و مقاومت می کنند و پیام ایستادگی و مقاومت خود را به مردم منطقه و دنیا منتقل می کنند.

پیام حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن زنده بودن اهداف انقلاب و امام (ره) است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از  امروله، آیت الله  محمود محمدي عراقي در جمع مردم شهرستان صحنه در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: امروز روزی الهی و روز این مردم است، در سی و نهمین بهار آزادی باید بگوییم جای همه شهدای عزیزمان و شهدای این خطه ی شهید پرور خالی است.

 

وی ادامه داد: روز پیروزی انقلاب اسلامی روز پیروزی نور بر ظلمت بود و همانطور که امام (ره) فرمود "انقلاب اسلامی انفجار نور بود"، در حالی بیش از سه دهه و نزدیک به چهل سال از عمر این انقلاب الهی می گذرد که توطئه های دشمنان در زمینه های نظامی، امنیتی، سیاسی، اقتصادی و....  را یکی پس از دیگری با شکست مواجه کرده است.

 

آیت الله عراقی خاطر نشان کرد : حضور مردم ما و جوانان نسل سوم و چهارم انقلاب در این حماسه بزرگ و این عشق و شور مردم بهترین نشانه بر پویایی، ماندگاری و حیات این انقلاب بزرگ مردمی و الهی است. اگر امروز رئیس جمهور تازه به دوران رسیده ی ایالات متحده آمریکا ملت ایران را تهدید می کند  بیش از هر چیز نشانه ترس و وحشت آن هاست.

 

این انقلاب بزرگ توانسته است هر روز در داخل و خارج پیروزی های جدیدی به دست بیاورد ملت بزرگ ایران علی رغم همه مشکلات، سختی ها، تحریم ها و تهدید ها ایستاده اند و مقاومت می کنند و پیام ایستادگی و مقاومت خود را به مردم منطقه و دنیا منتقل می کنند.

 

منتخب مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری خاطر نشان کرد: نزدیک به چهل سال است که وعده های الهی مبنی بر پیروزی حق بر باطل محقق شده و می شود و امروز هم در سرتاسر کشور همه مردم از پیر و جوان همه مذاهب و ادیان در صحنه با وحدت و یکدلی حضور دارند پاسخ تهدید های دشمن را مردم ایران در روز 22 بهمن با حضوردر خیابان ها مخصوصا در این مناطق سرد سیر زیر برف و باران با قاطعیت می دهند و این حضور برای ما بسیار ارزشمند است و مسئولیت مسئولان و مدیران کشور را برای رفع مشکلات مردم و برای خدمت بیشتر به مردم را سنگین تر می کند.

 

وی گفت: مسئولیت مدیران خدمت به مردم و رفع تنگنا های اقتصادی و معیشتی است، البته همه دولت ها پس از پیروزی انقلاب اسلامی در دوران جنگ تحمیلی و در دوران سازندگی و پس از آن تلاش های فراوانی انجام داده و می دهند ولی در کنار موفقیت های بزرگ سیاسی، اجتماعی، امنیتی و فرهنگی تنگناهای دیگری هم وجود دارد و نگرانی های مردم به حق است مردم ما مردم مقاومی هستند از سختی ها نمی هراسند و اگر نگرانی دارند از کمرنگ شدن ارزش های ارزش های انقلاب اسلامی است.

 

آیت الله عراقی یادآور شد: حضور پرشور مردم امروز  این پیام را دارد که اهداف انقلاب و امام (ره) زنده است و باید هر روز این آرمان ها و این ارزش ها براساس تاکیدها و رهنمود های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بیشتر تحقق پیدا کند و برای مردم ما ملموس باشد، اگر سخن از اقتصاد مقاومتی، عدالت اجتماعی، ساده زیستی مسئولان واگرهدف از انقلاب اسلامی این ارزش های الهی است، این ارزش ها باید زنده ماند اگر هدف انقلاب اسلامی مبارزه با اشرافی گری و استکبار ستیزی است مسئولین باید این ارزش ها را حفظ کنند ؛ این یک فرمان الهی و خواسته ی شهدا است.

 

منتخب مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در پایان گفت: بحمد الله در این منطقه پرآشوب( خاورمیانه) به برکت خون شهدا و سرافرازی مردم و جوانان ما امنیت مثال زدنی در کشور ما حاکم است . جریان استکبار ساخته ی تکفری در منطقه آشوب به پا کرده اما نیروی مسلح انقلابی ایران اجازه کوچکترین تحرکی به این گروه در کشور نداده است.

 

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها