کد مطلب: 298269
سه‌شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۹:۵۲

مرصادگزارش می دهد؛

ژن ضد ایرانی یانکی ها تغییر نمی کند/ پیگیری دوباره ممنوعیت های مهاجرتی توسط نماد آمریکای واقعی

مرصادنیوز: دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا که نماینده مردم این کشور محسوب می شود و نمادی از آمریکا واقعی است، اقدام ضد ایران ممنوعیت های مهاجرتی را پیگیری می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، در روزهای آغازین فعالیت دونالد ترامپ در کاخ سفید بود که او در یک اقدام ضد ایرانی، ورود ایرانیان به خاک آمریکا را ممنوع اعلام کرد. در کنار ایرانیان نیز نام چند کشور دیگر نیز دیده می شود، اما مطرح شدن ایران از آنجایی اهمیت داشت که نام ایالات متحده و ایران پس از برجام مکرر آورده می شود.

 

با این وجود این اقدام دونالد ترامپ که ادامه سیاست دیگر روسای جمهور سابق این کشور علیه ایران بود، پس از آنکه جو منفی سنگینی را علیه آمریکا به وجود آورد، توسط یک قاضی فدرال تعلیق شد.

 

در این میان ترامپی که در انتخابات اخیر آمریکا پیروز شده و این بدان معناست که نظر مردم این کشور را رهبری می کند، باز هم به دنبال اجرای سیاست ضد ایرانی این کشور است.

 

یک رسانه آمریکایی مدعی شده به پیش‌نویس فرمان مهاجرتی جدید دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا دست یافته است

 

این سند، تفاوت چندانی با نسخه قبلی فرمان مهاجرتی آقای ترامپ ندارد

 

آسوشیتدپرس نوشته اتباع همان هفت کشوری که در فرمان اصلی هدف قرار گرفته بودند در فرمان جدید نیز از ورود به خاک آمریکا منع شده‌اند.   

 

به نوشته این خبرگزاری، هر یک از اتباع هفت کشور ایران، لیبی، سوریه، عراق، سومالی، سودان و یمن در صورتی که گرین کارت داشته باشند نیز می‌توانند وارد آمریکا شوند

 

به گزارش مرصاد، پیگیری این اقدام از سوی دونالد ترامپ نشان دهنده این است که علی رغم برخی از اعتراضات به این اقدام، کماکان نظر آمریکا، تداوم اقدامات ضد ایرانی است. اقداماتی که توسط دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور این کشور پیگیری می شود.

 

هر چند که در موضوع ممنوعیت ورود ایرانیان این آمریکایی ها هستند که متضرر خواهند شد، اما تداوم این خواسته آن ها در کنار وضع تحریم های متعدد نشان می دهد، که ماهیت ضد ایرانی آن ها غیر قابل تغییر است. مانند رفتاری که در ژن یک فرد ثبت شده باشد!

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

پیگیری مرصادنیوز نتیجه داد

ورود قوه‌قضاییه به ماجرای کارخانه کاشی چینی‌ها/ دستور پیگیری صادر شد

مرصادنیوز: رییس دستگاه قضا به سازمان بازرسی کل کشور دستور پیگیری ماجرای سرمایه‌گذاری چینی‌ها در صنعت کاشی استان کرمانشاه داد.

پربازدیدها