کد مطلب: 302332
یکشنبه ۱۳۹۶/۱/۶ - ۲۳:۵۰

نماینده اورامانات در بیانیه ای مطرح کرد؛

لزوم پایبند بودن همه به قانون در انتخابات/ معیار فقط قانون است

مرصادنیوز: شهاب نادری نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی در خصوص انتخابات شوراي شهر و روستا بیانیه ای صادر کرد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از شاخ شمیران، شهاب نادری نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی در خصوص انتخابات شوراي شهر و روستا بیانیه ای صادر کرد که متن این بیانیه به شرح ذیل است.

بسم الله الرحمن الرحیم

باسلام و تبریک سال نو خدمت مردم عزیز استان کرمانشاه و مردم شریف اورامانات(پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر)

مردم عزیز، شما پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون بارها با حضور کم نظیر و سرنوشت ساز خود در پای صندوقهای رای مورد تحسین قرار گرفته اید و مجامع بین المللی و کشورهای مدعی آزادی و دموکراسی را به شگفتی وا داشته اید. این خلق حماسه های حضورتان در انتخابات، موجب الگو شدن مردم سالاری واقعی ایران در دنیا شده است. معتقدم حضور شما مردم عزتمند در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگ زرین دیگری را برای استان کرمانشاه و منطقه اورامانات رقم خواهید زد. اینجانب بعنوان عضو هيئت عالي نظارت بر انتخابات استان و بر اساس تكليف شرعي و قانوني در امر انتخابات دخالت نخواهم نمود و بر اساس وظيفه خود فقط نظارت بر رفتار و اجرا قانون، و بهمراه هيئتهاي نظارت در شهرستانها، خود را موظف می دانیم با همه کاندیداهای ثبت نام شده از هر طیف و گروه و قشری، صمیمانه و با آغوش باز همکاری کنیم که چنین نیز خواهد شد و همه دل نگرانی ها در این خصوص شایعه و باطل و آنچه ملاک است برای تایید و رد صلاحیت فقط قانون و استعلام چهارگانه است. تجربه پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون به ما یاد داده که مردم، صاحبان کشور و نظامند و خدمت گذاران خود را با آزادی کامل انتخاب می کنند. بنابراین همه کاندیداهایی که انتخاب مردم می شوند محترم و عزیز می دارم و صادقانه در کنارشان هستم و آنان را در شهرها و روستاها همراهی و کمک می کنم و بعنوان یک انقلابی معتقدم ” میزان رای ملت است ”.

شهاب نادری

نماینده مردم شریف اورامانات

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه ادامه دارد؛

انتقال «نفت و گاز غرب»؛ سیلی دیگری به صورت سرخ کرمانشاه

مرصادنیوز: بخش‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در سایه سکوت و ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه از امروز به ایلام منتقل شد.

پربازدیدها