کد مطلب: 303813
21 فروردین 1396،‏ 17:21:31

یادداشت مدیر مسئول روزنامه نقد حال خطاب به هیات اجرایی انتخابات/ در بررسی صلاحیت ها تحت تاثیر لابی ها نباشید

مرصادنیوز: مدیر مسئول روزنامه نقد حال یادداشتی خطاب به هیات اجرائی انتخابات نوشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، غلامرضا نوری علا مدیر مسئول روزنامه نقد حال در یادداشتی نوشت:

 

بنام آنکه هستی نام از او یافت

 

در آستانه سالروز ولادت الگو و اسوه عدالت، مولای مومنان و موحدان علی (ع)، این عید فرخنده را به تمامی دوستداران عدالت علوی تبریک عرض می نمایم.

 

این ایام مصادف است با تعیین صلاحیت نامزدهای شورای اسلامی در هیئت های اجرایی، از آنجا که ادوار گذشته به خصوص دوره چهارم شائبه های فراوان و بدون اقناعی حول مراحل مختلف انتخابات شورا، در کرمانشاه به وجود آمد. انتظار می رود که "گذشته چراغ راه آینده" باشد و از همین آغاز فرآیند تائید صلاحیت ها، امور بر مبنای نص و قوانین موجود، اجرایی شوند و مجددا بذر شائبه و بی اعتمادی کاشته نشود. توقع می رود اعضای مورد وثوق مردم در هیئت اجرایی شهرستان کرمانشاه، به دور از حب و بغض و با قاطعیتی که از مسئولان متعهد انتظار داریم، نسبت به امر مهم تائید صلاحیت ها همت بگمارند و تحت تاثیر نام ها، عوامل بیرونی و قدرت لابی ها، قرار نگیرند و از "حق الناس" به شدت مراقبت نمایند. تعدادی از شهروند نجیب و مظلوم کرمانشاه شاهد سوءاستفاده ها و پرونده های قضایی برخی از نامزدهای این دوره هستند. حتی اگر متخلفی به لطائف الحیل توانسته از اجرای قوانین قضایی بگریزد، خواسته مردم از هیئت اجرایی رد صلاحیت اینگونه افراد است که قانون هم دست هیئت را برای تدبیر و پیشگیری از فساد باز گذاشته است.

 

از آنجایی که فرصت خدمتگزاری در قامت هیئت اجرایی، فرصتی برای آزمون صراط مستقیم نیز هست، اعتقاد داریم که میتوان خشت های کجی که برای بنای "شوراهای اسلامی" به کار رفته را "اصلاح" کرد که تا "ثریا" کج نرود.

 

اعضای محترم هیئت اجرایی شهرستان کرمانشاه، می دانند که طریق حق، سخت و صعب است اما بهتر می دانند که مورد رضای حضرت حق جل و علاست!!! و بدیهی است که رفتارهای شایسته آنان مورد تائید دلسوزان و بخش اعظمی از فعالان عرصه های مختلف در کرمانشاه هم قرار خواهد گرفت. ان شاالله عزیزان هیئت های اجرایی قاطع و محکم در مقابل کسانی که کوچکترین شائبه ای در کنش های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی آنان وجود دارد، با عنایت به رضایت حق تعالی و پشتیبانی قاطبه مردم شریف، خواهند ایستاد و سدی محکم در مقابل نفوذ دنیاپرستان به شورای اسلامی شهر کرمانشاه، خواهند بود. ان شاالله

 

غلامرضا نوری علا

 

بیست و یکم فروردین نودوشش

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

در واکنش به ادامه استخدام افراد با ژن خوب؛

خیل عظیم بیکاران با مدرک دکترای نفت تا جذب دختر نماینده مجلس

مرصادنیوز: در حالی که وزیر نفت ادعا می کند هر فردی با مدرک دکترا نفت شایستگی جذب داشته باشد فارغ از آقا زاده بودن یا نبودن استخدام می شود شاهد وجود خیل روز افزون جمعیت بیکار با مدرک دکترا رشته های نفت هستیم.

پربازدیدها