کد مطلب: 304083
پنجشنبه ۱۳۹۶/۱/۲۴ - ۱۰:۲۸

رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب خبر داد:

ورود سامانه پایدار بارشی به جو شهرستان سرپل ذهاب/ وزش باد شدید و گرد وغبار مهمترین پدیده روزهای آینده

مرصاد نیوز: رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب از ورود سامانه پایدار بارشی به جوشهرستان از اوایل هفته آینده خبرداد و گفت: بارشهای باران در روز شنبه از گستردگی بیشتری برخوردار خواهدبود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد  جواد کاکایی در گفتگو با بازی دراز، اظهار داشت: دمای فعلی هوای شهرستان 17 درجه سلسیوس بالای صفر و رطویت موجود در هوا را نیز 78 درصد می باشد.

 

وی با اشاره به آخرین وضعیت جوی حاکم بر آب و هوای شهرستان اشاره داشت: سامانه ای ناپایدار و ضعیف بارشی که بر جو شهرستان استقرار دارد میزان قابل توجهی بارش باران در پی نداشته و در اغلب ساعات سبب تلطیف هوا در این شهرستان و نقاط همجوار شده است.

 

 

 

رئیس اداره هواشناسی سرپلذهاب پیش بینی کرد: براساس آخرين تحلیل از داده هاي هواشناسي، هواي شهرستان امروز ابري در بعضي ساعات همراه با وزش باد و بارندگی خواهد بود و از اواخر وقت امروز بتدریج و موقتاً از ميزان بارندگي كاسته می شود. به دنبال اين وضعيت، از اواسط روز جمعه و طی روز شنبه هفته آينده، با استقرار سامانه بارشي در جو منطقه، مجدداً و به شکلی نسبتاً گسترده تر شاهد بارندگي، گاهي اوقات همراه با وزش باد نسبتاً شديد در سطح شهرستان خواهیم بود. همچنین؛ امکان این که در بعضی ساعات از مدت ياد شده، هوای شهرستان نسبتاً غبارآلود گردد؛ چندان دور از انتظار نمی باشد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

شما هم به این کار خیر دعوتید!

«رسم ابرار»؛ زیباترین جلوه دین‌محوری

مرصادنیوز: طرح «رسم ابرار» یکی از زیباترین جلوه‌های دین‌محوری است که شما هم به این کار خیر دعوت هستید.

پربازدیدها