کد مطلب: 304239
جمعه ۱۳۹۶/۱/۲۵ - ۱۵:۳۹

حسین مقصودی:

کشور به یک مدیر اجرایی نیاز دارد نه مدیر امنیتی/ سوابق قالیباف نشان داده می تواند کشور را از رکود و بیکاری نجات دهد

مرصادنيوز:مقصودی در تبیین شاخصه های مدیریت اجرایی عنوان کرد: مدیر اجرایی کسی است که به راحتی در کشور می تواند 3 ضلع منابع طبیعی، نیروی انسانی و منابع پولی و مالی را به هم نزدیک کند و قطعا می گویم قالیباف در شهرداری تهران چه در دولت روحانی و چه در دولت احمدی نژاد توانست قطار اقتصاد مقاومتی را با تمام کمبودها و تحریم های موجود، در ریل خود به حرکت درآورد و با مدیریت جهادی و انقلابی، شهرداری تهران را مدیریت کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  حسین مقصودی نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص ضرورت حضور محمد باقر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری 96 می گوید: اوضاع و احوال موجود در کشور نشان دهنده این است که رئیس جمهور آینده کشور کسی باید باشد که در تحقق اقتصاد مقاومتی و اوضاع و احوال تحریم ها، مدیریت اجرایی قوی داشته باشد.

 

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیریت اجرایی با مدیریت های قضایی و امنیتی تفاوت دارد، عنوان کرد: اگر ما امروز می بینیم در دولت روحانی اقتصاد جایگاهی ندارد و نمره منفی می گیرد و اوضاع رکود و بیکاری بالا گرفته، به این دلیل است که نگاه رئیس دولت به مسائل مختلف یا امنیتی بوده و یا نظارتی. اما دارا بودن سابقه اجرایی موضوعی است که از سال 88 تا به امروز هم مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده است.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: وقتی مقام معظم رهبری شعال سال را مبتنی بر موضوعات اقتصادی نامگذاری می کنند، به این معناست که ما باید در ایرانی که منابع خدادادی بسیار دارد، در هر منطقه لوکوموتیو آن را فعال کرده و با استفاده از منابع طبیعی و نیروی انسانی به سمت کارآفرینی گام برداریم. در غیر این صورت ما با شکست مواجه خواهیم شد.

 

مقصودی در تبیین شاخصه های مدیریت اجرایی عنوان کرد: مدیر اجرایی کسی است که به راحتی در کشور می تواند 3 ضلع منابع طبیعی، نیروی انسانی و منابع پولی و مالی را به هم نزدیک کند و قطعا می گویم قالیباف در شهرداری تهران چه در دولت روحانی و چه در دولت احمدی نژاد توانست قطار اقتصاد مقاومتی را با تمام کمبودها و تحریم های موجود، در ریل خود به حرکت درآورد و با مدیریت جهادی و انقلابی، شهرداری تهران را مدیریت کند.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس افزود: من معتقد هستم اگر از بین 5 کاندیدای مشخص شده در جمنا اگر بنا باشد انتخابات برگزار شود، قطعا قالیباف بیشترین رای را خواهد داشت. باید هم بدانیم راه درمان ما و برون رفت از مشکلات و رکود و بیکاری، اقتصاد مقاومتی است. کسی هم می تواند اقتصاد مقاومتی را پیاده کند که مدیریت اجرایی داشته باشد.

 

مقصودی در بخش پایانی اظهارات خود عنوان کرد: قالیباف چه در دوران دفاع مقدس، چه در نیروی انتظامی و چه در شهرداری، در هر مسئولیتی که قرار گرفته ثابت کرده که می تواند از این منابع داخلی استفاده بهینه کند و اقتصاد مقاومتی را به بهترین شکل اجرایی کند. درخواست ما از آقای قالیباف این است که در انتخابات 96 ثبت نام کرده و این امید را برای اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور بالا ببرد. 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناسان از بی‌تاثیری قرارگیری در لیست سیاه گروه ویژه اقدام مالی می‌گویند؛

پذیرش FATF بدتر از تبعات قرارگیری در لیست سیاه

مرصادنیوز: کارشناسان مسائل سیاسی معتقدند که قرارگیری در لیست سیاه FATF بهتر از پذیرش آن است.

پربازدیدها