کد مطلب: 304843
چهارشنبه ۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۹:۵۷

مدیر عامل شرکت خدمات نوین شهرداری کرمانشاه:

مکان دپوی زباله در شهر کرمانشاه نداریم

مرصادنيوز:مدیر عامل شرکت خدمات نوین شهرداری کرمانشاه گفت: مکانی برای دپوی زباله در شهر کرمانشاه نداریم و اولین شهری در کشور هستیم که زباله در آن دپو نمی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، کورش شیرزادی اظهار داشت: شرکت خدمات شهری نوین شهرداری در هشت منطقه کرمانشاه به صورت ۲۴ ساعته در سه شیفت کاری اقدام به جمع آوری پسماندها و انتقال به سکوی پسماند می‌نماید و پس از آن جهت بازیافت انتقال داده می‌شود.

 

مدیر عامل شرکت خدمات نوین شهرداری کرمانشاه با اشاره به اینکه ۸۰ درصد پسماندهای خانگی توسط این شرکت جمع آوری می‌شود، افزود: معیارهای خاصی همچون تعداد خانوارها، کوچه ها و... برای مخزن گذاری وجود دارد.

 

شیرزادی با بیان اینکه مکانی برای دپوی زباله در شهر کرمانشاه نداریم، گفت: خوشبختانه کرمانشاه اولین شهری در کشور است که زباله در آن دپو نمی شود.

 

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه شیرابه برای محیط زیست خطرناک است و مخازن را از بین می‌برد، باوجود این که هزینه های زیادی برای شهرداری دارد اما شست و شوی مخازن با خودروی مخزن شور انجام می‌شود.

 

شیرزادی بیان کرد: سکوی پسماند در شهر کرمانشاه مقابل آرامستان ها قرار دارد و در داخل شهر محل دپوی زباله نداریم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

شما هم به این کار خیر دعوتید!

«رسم ابرار»؛ زیباترین جلوه دین‌محوری

مرصادنیوز: طرح «رسم ابرار» یکی از زیباترین جلوه‌های دین‌محوری است که شما هم به این کار خیر دعوت هستید.

پربازدیدها