کد مطلب: 306924
شنبه ۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۱:۱۰

دبیر فراکسیون اهل سنت مجلس:

روحانی هیچ مدیر اهل سنتی را برای مناصب کلیدی پیشنهاد نکرد/ او به نامه های فراکسیون اهل سنت هم بی اعتناست

مرصادنيوز: دبیر فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی اظهارات رئیس جمهور درباره ممانعت برخی نهادها از انتصاب مدیران اهل سنت را رد کرد و مسئولیت آن را متوجه دولت دانست.


شهاب نادری در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، اظهار داشت: ادعای رئیس جمهور در خصوص تلاش برای بکارگیری مدیران اهل سنت در مناصب دولتی و مخالفت نهادهای خاص با آن منطبق بر واقعیت نیست.

 

دبیر فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: بر عکس ادعای رئیس جمهور، فراکسیون اهل سنت مجلس بارها در نامه های متعدد به رئیس جمهور برخی از مدیران توانمند از اهل سنت را برای جایگاه های مختلف پیشنهاد داد که هیچ واکنشی از سوی دولت به دنبال نداشت.

 

نادری خاطر نشان کرد: آقای رئیس جمهور صراحتا و شفاف بگوید که کدام مدیر اهل سنت را برای چه پستی پیشنهاد داده که کسانی مانع شده باشند؟ ایشان کدام استاندار را تصمیم داشته از اهل سنت انتخاب کند که نشده؟

 

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه وعده های دولت درباره مناطق اهل سنت نشین عملی نشده و این سخنان در مناظره های تلویزیونی از سوی آقای روحانی برای کسب رای است.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: اینکه حقوق قومیتها رعایت بشود یا نشود مسئولیت مستقیم آن با رئیس جمهور است و ایشان الان تا قدرت دارند به جای سخن گفتن، عمل کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه ادامه دارد؛

انتقال «نفت و گاز غرب»؛ سیلی دیگری به صورت سرخ کرمانشاه

مرصادنیوز: بخش‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در سایه سکوت و ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه از امروز به ایلام منتقل شد.

پربازدیدها