سرویس: سیاسی کد خبر: 307124 ۱۱:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۸

مرصاد گزارش می دهد؛

بداخلاقی های انتخاباتی یک کاندیدا و ستاد وی/ از طرح شبهه در خصوص پرداخت مالیات آستان قدس تا توهین به ساحت مقدس امام هشتم(ع) + فیلم

مرصادنیوز: دوازدهمین دوره رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری شاهد بداخلاقی های جدیدی از سوی یکی از کاندیداهاست.

بداخلاقی های انتخاباتی  یک کاندیدا و ستاد وی/ از طرح شبهه در خصوص پرداخت مالیات آستان قدس تا توهین به ساحت مقدس امام هشتم(ع) + فیلم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، از هفته ها پیش رقابت کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آغاز شده است و هر یک از آن ها تلاش خود را برای جلب بیشتر نظر مردم انجام می دهند. اما شاید تفاوت بزرگ این دور با دوره های پیشین تلاش برای تخریب های عجیب از سوی برخی از کاندیداها علیه دیگر کاندیداهاست.

 

یکی از اقدامات انجام شده در این حوزه شبهاتی است که حسن روحانی در خصوص پرداخت مالیات در آستان قدس مطرح کرده است که در طول سالیان گذشته تاکنون طرح این شبهه اتفاق نیافتاده است.

 

روحانی گفته است: می‌گویند مالیات بدهید، اما کسی نیست بگوید در آن جایی که شما مدیریت می‌کنید، آیا تا کنون مالیات داده‌اید؟(1)

 

فارغ از آنکه عجیب است چرا در یک رقابت انتخاباتی یکی از رقبا اینگونه در خصوص آستان قدس شبهه افکنی می کند، با این وجود حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس و یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری این شبهه را پاسخ داده بود.

 

 

 

اما صحبت کردن در خصوص آستان قدس امام هشتم (ع) در رقابت های انتخاباتی تنها مربوط به موضوع مالیات ها نیست. چندی پیش بود که در ستاد انتخاباتی روحانی در ایلام توهین های آشکاری به ساحت امام هشتم(ع) شده بود.

 

 

چنین هجمه ها و بداخلاقی هایی که به بهانه تخریب یک نامزد علیه ساحت امام رضا(ع) صورت می گیرد جدای از آنکه مشکوک است، تاکنون در طول تاریخ بی سابقه بوده است.

----

1- شبهه رئیس‌جمهور حقوقدان

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها