کد مطلب: 307274
سه‌شنبه ۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۳:۲۳

نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی:

آقای روحانی! بر طبل تفرقه نکوبید/اهل سنت همیشه حامی نظام بوده اند

مرصادنيوز:یک نماینده اهل سنت مجلس نسبت به اظهارات حسن روحانی در مناظره هفته گذشته و کوبیدن بر طبل تفرقه و تشتت اقوام و مذاهب تذکر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، شهاب نادری نماینده مردم پاوه و اورامانات در پایان جلسه علنی امروز و در تذکر شفاهی به رئیس جمهور خطاب به وی اظهار داشت: آقای روحانی؛ مردم کرد و اهل سنت در طول تاریخ ثابت کرده اند که دوستدار اسلام و میهن اسلامی خود هستند و هر جا نظام به آنها نیاز داشته، ایستاده اند.

 

وی افزود: مراقب باشید که با اظهارات خود بر طبل تفرقه و تشتت نزنید؛ چرا که آنها همواره حامی کشور، انقلاب و نظام بوده اند.

 

نماینده مردم پاوه و اورامانات خطاب به روحانی ادامه داد: برای دفاع از روحیه پاک مردم کرد و تنویر افکار عمومی که متأسفانه در مناظره اخیر به برخی مطالب اشاره کردید لازم است بگویم که بانوی اهل سنتی که از آن به عنوان فرماندار یاد کردید، شهیده مرجان نازقلیچی یکی از شهدای فاجعه منا است. آیا با دیپلماسی منفعلانه خود توانستید پیکر این شهید و دیگر شهدا را به میهن بازگردانید یا اقتدار رهبری باعث بازگشت شهدا شد.

 

نادری تصریح کرد: معاون اول یا همان کاندیدای پوششی شما، دختر وزیر آموزش و پروش را مظلوم می خواند که از روی بیکاری لباس وارد کرده است. آیا کوله بران اهل سنت در مرزها بیکار و مظلوم نیستند!؟

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه ادامه دارد؛

انتقال «نفت و گاز غرب»؛ سیلی دیگری به صورت سرخ کرمانشاه

مرصادنیوز: بخش‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در سایه سکوت و ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه از امروز به ایلام منتقل شد.

پربازدیدها