کد مطلب: 310063
پنجشنبه ۱۳۹۶/۳/۱۸ - ۲۱:۳

ببش از 100 هکتار از ارتفاعات بازی دراز در آتش سوخت

مرصادنیوز: فرماندار قصرشیرین از سوختن بیش از 100 هکتار از مراتع و جنگل های بازی دراز در اثر آتش سوزی روز گذشته این منطقه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  فرامرز اکبری در گفتگو با الوند خبر، اظهار داشت: این آتش سوزی دو شنبه شب در ارتفاعات بازی دراز مشرف بر شهرستان قصرشیرین رخ داد که بامداد چهارشنبه پس از 27 ساعت تلاش شبانه روزی نیروهای امدادی شهرستان خاموش شد.

وی افزود: بیش از چند بار به صورت کامل آتش را مهار کردند اما پس از خروج نیروها از منطقه آتش بار دیگر از محل دیگری زبانه می کشید.

فرماندار قصرشیرین از سوختن بیش از 100 هکتار از ارتفاعات بازی دراز خبر داد و افزود: در پی این آتش سوزی 20 درصد از مراتع و 5 درصد از جنگ های آن در آتش سوخت.

وی از تلاش نیروهای ستاد مدیریت بحران شهرستان های قصرشیرین و سرپل ذهاب و همچنین نیروهای امدادی بسیج، سپاه، هنگ مرزی و ارتش برای خاموش کردن آتش در ارتفاعات بازی دراز تقدیر و تشکر کرد.

اکبری افزود: در پی این آتش سوزی چندین صدای انفجار در میان شعله های آتش شنیده شد که خوشبختانه هیچ گونه خسارت جانی به دنبال نداشت.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

در چاه‌های نفت را فقط با اقتصاد توریسم می‌توان بست؛

سهم ناچیز ایران از پُردرآمدترین صنعت جهان /سایه‌روشن‌های صادرات نامرئی

مرصادنیوز: صنعت توریسم که از آن به عنوان صادرات نامرئی هم یاد می‌‌شود در شرایط تحریمی فعلی می‌تواند ارزآوری خوبی داشته باشد، اما همچنان بدون نقشه راه است.

پربازدیدها