کد مطلب: 310507
23 خرداد 1396،‏ 2:26:45

مرصاد بررسی می کند؛

آیا یک زن در حمله تروریستی به مجلس حضور داشت؟

مرصادنیوز: فیلم منتشر شده توسط تروریست ها این سوال را مطرح کرده است که آیا در حمله به مجلس یک زن حضور داشته است یا نه.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، یکی از موضوعاتی که پس از حادثه تروریستی داعش در تهران مطرح شد، احتمال حضور یک زن در حمله تروریست ها به ساختمان مجلس بود.

این احتمال با دیده شدن یک دست در فیلم مطرح شده است. هر چند که دقیقا نمی توان مشخص کرد که دست دیده شده در فیلم متعلق به یک زن است یا یک مرد.

علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در حاشیه نشست علنی دوشنبه (22 خرداد) قوه مقننه در جمع خبرنگاران، در پاسخ به این سؤال که آیا یک زن هم در حادثه تروریستی مجلس شرکت داشته یا خیر، اظهار داشت: با کارهای کارشناسی که انجام شده، مشخص شد هیچ نشانه‌ای برای حضور فرد چهارم تروریست در این عملیات وجود ندارد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: این موضوع را که مطرح کردم، نظر کارشناسان امنیتی است.(1)

به گزارش مرصاد، در خصوص چنین حوادثی آنچه اهمیت دارد توجه به اظهارات کارشناسان و مقامات مسئول است. با توجه به اظهار نظر بروجردی مشخص است که احتمال حضور یک زن در این عملیات تروریستی منتفی است.

-----

1- واکنش «بروجردی» به احتمال حضور یک زن در تیم تروریستی مجلس

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

واکاوی تنها رقابت دولت یازدهم با کشورهای پیشرفته؛ 

دلیل اصرار مشکوک برای خوراندن تراریخته به مردم چیست؟

مرصادنیوز: اصرار مسئولین ایرانی جهت کشت و تولید محصولات تراریخته چالشی بزرگ برای مصرف این محصولات ایجاد کرده است در حالی که ژاپن و آمریکا هم هنوز این تولیدات را تجاری نکرده اند.

پربازدیدها