کد مطلب: 310571
23 خرداد 1396،‏ 16:36:26

"تغییر مدیریت" پرتکرار ترین تیتر در نشریات کرمانشاه

مرصادنیوز: نگاهی به جراید و مطبوعات کرمانشاه نشان می دهد که تغییر مدیریت استان پرتکرار ترین تیتر روزنامه هاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، نگاهی به آخرین شماره های نشریات کرمانشاه نشان از مطالبه تغییر در مدیریت استان در همه سطوح مدیریتی جدی است. مطالبه ای که عموما اصلاح طلبها به دنبال مطرح کردن آن هستند.


گرچه دقت بیشتر نشان می دهد که برخی نشریات به دنبال بزرگ نمایی گزینه هایی هستند که شاید اسپانسرهای مالی آنها خواسته اند.


هفته نامه های غرب، صدای آزادی و نقد حال از جمله این جراید هستند. غرب در گفتگویی با شهاب تجری از فعالان سیاسی اصلاح طلب که عموما در گذشته مواضع رادیکال اتخاذ کرده است خواستار تغییرات تا پایین ترین سطوح مدیریتی شده است.

1

صدای آزادی اما به نظر می رسد علاوه بر تغییرات در صدد بزرگنمایی گزینه ها هم هست. افرادی که مورد حمایت احزاب سیاسی متمول مانند کارگزاران هستند.

2

 

3

نقد حال اما رویکرد متفاوتی به موضوع داشته و علاوه بر اینکه لزوم تغییرات را جدی گرفته خواستار تعطیلی ستادهای انتخاباتی روحانی شده و تداوم کار آنها را سهم خواهی در تغییرات و غیر قانونی توصیف کرده است.

نشریه آوای کرمانشاه که همواره سعی در نزدیکی و هم افزایی با مدیران استان در همه دولت ها داشته است نیز در یکی از صفحات داخلی خود به نقل از نماینده نزدیک به اصلاح طلبان در مجلس اظهر نطری منتشر کردل تا اگر با تغییر در مدیریت استان همراه نیست لا اقل خلاف جهت آب نیز شنا نکرده باشد

4

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش مرصاد از "گورهای لاکچری"؛

فروش قبرهای میلیونی در آرامستان کرمانشاه /خانه‌های ابدی متری چند؟

مرصادنیوز: فروش قبرهای میلیونی در آرامستان کرمانشاه موضوعی قابل تامل است که چرا با وجود ایجاد آرامستان جدید شاهد این قیمت‌ها هستیم.

زنگ خطر آتش سوزی جنگل ها به صدا درآمد ؛

هراس "بلوط" از کابوس "آتش"

یادداشت/

پول پوچ