کد مطلب: 310908
27 خرداد 1396،‏ 14:36:22

درگیری لفظی نماینده کرمانشاه با رئیس سازمان برنامه و بودجه بر سر تدوین یک سند خاک خورده

مرصادنیوز: اعتراض نماینده کرمانشاه به شیوه تدوین سند آمایش این استان به درگیری لفظی با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه که با عنوان «مطالعات آمایش استان، چیستی، چرایی و چگونگی» در استانداری کرمانشاه برگزار شد حاشیه هایی داشت.

بر اساس این گزارش پس از اظهار نظر برخی چهره های دانشگاهی دانشگاه های تهران در رابطه با تدوین سند آمایش کرمانشاه، احمد صفری نماینده مردم این شهر در اعتراض به شیوه تدوین این سند اظهاراتی داشت.

وی گفت: افراد غیر بومی و کارگروه هایی در تهران که حتی نمی دانند این استان چند بخش دارد چگونه می توانند در باره سند آمایش این منطقه اظهار نظر کنند.

الیاسی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کرمانشاه نیز با بیان اینکه نباید پیشداوری کرد خطاب به نماینده مردم گفت:  اگر سکوت نمی کنید از جلسه خارج شوید.

اظهارات خارج از عرف این مدیر دولت که به کم پیدایی در محافل مشهور است با واکنش نماینده مواجه شد و گفت: من در جلسه هستم و شما حدی ندارید که برای من تعیین تکلیف کنید.

تدوین سند آمایش استان کرمانشاه که باید مدتها قبل به پایان می رسید با مشغول شدن دانشگاه رازی (متولی تدوین) به حواشی عملکرد سیاسی، از برنامه زمانبندی بسیار عقب مانده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر انقلاب در دیدار با دست‌اندرکاران همایش حکیم تهران:

حذف فلسفه از حوزه علمیه قم موجب خواهد شد افرادی کم‌عمق، متصدی تبیین و تدریس این علم شوند

مرصادنیوز: بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران همایش حکیم تهران که ۳ اردیبهشت ۹۷ برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش منتشر شد.

به منظور بازدید از روند بازسازی مناطق زلزله زده صورت گرفت؛

حضور فرمانده سپاه درمناطق زلزله زده سرپل ذهاب/افتتاح مساکن احداثی

هر ساعت 2 پرونده نزاع در کرمانشاه تشکیل می شود؛

ترویج گفتمان "خشونت" به جای "گفتگو"