کد مطلب: 310923
27 خرداد 1396،‏ 16:29:04

گزارشی از خبرهای بی اساس تروریستی؛

یک گلوله در غرب کشور شلیک نشده است/ اصرار برای ماجراجویی درمرزها

مرصادنیوز: اصرار برخی خبرگزاری های رسمی کشور برای القاء درگیری در مرزهای غربی در شرایطی است که حتی یک گلوله در این مناطق از روز گذشته تا کنون شلیک نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، انتشار اخبار ضد و نقیض از اوضاع مرزهای کشور از شب گذشته تا کنون ابهامات زیادی را در ذهن مردم ایجاد کرد و نهایتا بامداد امروز خبرگزاری صدا و سیما خبری را در خصوص درگیری شدید در مرزهای کرمانشاه با تروریستها روی خروجی خود برد.

این در حالی بود که پیگیری شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، از منابع آگاه امنیتی کذب بودن هرگونه درگیری در مرزها را نشان می داد.

 

مرزهای غربی کشور آرام است


این منبع آگاه امنیتی در گفتگو باشبکه اطلاع رسانی مرصاد ، درگیری نظامی با گروهک های تروریستی در مرزهای غربی کشور و اخبار منتشر  شده با این مضمون را تکذیب کرد و گفت: امنیت کامل در مرزهای غربی کشور برقرار است و انتشار اخباری با عناوینی مانند درگیری شدید نیروهای امنیتی با تروریستها منطبق بر واقعیت نیست.

این منبع آگاه خبری افزود: طبق روال معمول رصد های اطلاعاتی و پیگیری گزارشهای خبری برای اشراف بر امنیت کامل مرزهای کشور در دستور کار است و جا به جایی های لجستیکی و نظامی جزو طبیعی ماموریت نیروهای نظامی در این مسیر است.

این مقام آگاه تصریح کرد: مردم با پیگیری اخبار از منابع رسمی اجازه انتشار شایعات را ندهند و یقین بدانند هر عاملی که بخواهد مولفه های امنیتی ایران اسلامی مخصوصا در مرزهای کشور را در معرض تهدید قرار دهد در تیررس فرزندان آنها در نهادهای مسئول خواهد بود.

وی گفت: درصورت هرگونه برخورد، درگیری و یا سرکوب عناصر ضد امنیتی طبق روال گذشته به سرعت و البته شفاف و صریح از طریق رسانه ها به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

اصرار خبرگزاری صدا و سیما به القا درگیری کاذب در مرز

این رفت و برگشتهای رسانه ای در حالی تمام شد که بعد از ظهر امروز نیز خبرگزاری منتسب به صدا و سیما مطلبی را روی خروجی خود قرار داد که از درگیری بالگردهای هوانیروز با یک تیم تروریستی در شب و سپس دستگیری ۴ نفر در گردنه قلاجه خبر داد!

انتشار مجدد این خبر در حالی است که منابع آگاه امنیتی قاطعانه از عدم شلیک حتی یک گلوله در منطقه علی رغم آمادگی کامل و رصد اطلاعاتی دقیق خبر می دهند.

فرماندار شهرستان قصر شیرین نیز با تکذیب خبر درگیری در مرزهای غربی کشور به مهر گفت: امنیت کامل در مرزها بر قرار است و تردد ادوات نظامی و لجستیکی و توجه ویژه به رصدهای اطلاعاتی برای برقراری امنیت در دستور کار است.

اکبری گفت: این آمادگی ها لزوما به معنای یک شرایط ویژه نیست و اوضاع کاملا در کنترل نیروهای امنیتی است.

 دستگیری دو فرد مسلح در کرمانشاه

شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، البته ظهر امروز از دستگیری دو فرد مسلح و توقیف دو قبضه سلاح کلاشنیکف و یک کلت کمری خبر داد.

فرمانده سپاه شهرستان اسلام آباد غرب در این رابطه گفت: دستگیری این دو نفر ارتباطی به شرایط آمادگی در مرز ندارد و در ایست بازرسی مشترک بسیج و ناجا انجام شده است.

روابط عمومی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه نیز با تکذیب هرگونه درگیری در مرزهای کرمانشاه از مردم خواست تا اخبار را ار منابع رسمی امنیتی و مسئول دریافت کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش مرصاد از "گورهای لاکچری"؛

فروش قبرهای میلیونی در آرامستان کرمانشاه /خانه‌های ابدی متری چند؟

مرصادنیوز: فروش قبرهای میلیونی در آرامستان کرمانشاه موضوعی قابل تامل است که چرا با وجود ایجاد آرامستان جدید شاهد این قیمت‌ها هستیم.

زنگ خطر آتش سوزی جنگل ها به صدا درآمد ؛

هراس "بلوط" از کابوس "آتش"

یادداشت/

پول پوچ