کد مطلب: 311024
28 خرداد 1396،‏ 19:34:07

جروزالم پست:

چشم انداز کنگره آمریکا درباره ایران، بازگشت به دوران قبل از توافق هسته‌ای است

مرصادنیوز: روزنامه صهیونیستی نوشت: چشم انداز کنگره آمریکا به ایران، رجوع به دوره قبل از توافق هسته‌ای یعنی زمانی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان علیه ایران متحد بوده و از ابزارهای تحریم استفاده می‌کردند.
2

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از فارس؛ روزنامه «جروزالم پست»  روز یکشنبه درگزارشی با اشاره به «شکل گیری راهبرد جدید پسا برجامی بر ایران» نوشت: تصمیم جدید نزدیک به اتفاق آرای کنگره آمریکا در پنجشنبه گذشته برای تحریم ایران بابت مسائل حقوق بشر، برنامه‌های موشکی و حمایت مالی این کشور  از سازمان‌های شبه نظامی نشانه‌ای از مرحله جدید رویکردهای کنگره بعد از  گذشت دو سال از توافق هسته‌ای با ایران است.

این روزنامه با اشاره به موافقان و مخالفان برجام و تحریم‌های پسابرجامی ایران بین اعضای کنگره و سنای آمریکا نوشت: به نظر می‌رسد چشم انداز کنگره آمریکا به ایران رجوع به دوره قبل از توافق  هسته‌ای یعنی زمانی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان علیه ایران متحد بودند و از ابزارهای تحریم استفاده می‌کردند. این راهبرد اجماع نیز حمایت از توافق هسته‌ای در کوتاه مدت و مواجهه با حوزه‌های غیر هسته‌ای ایران است.

جروزالم پست در خاتمه به سخنان «سناتور لیندسی گراهام» سناتور ایالت کارولینای جنوبی در این زمینه  پرداخت.

سناتور گراهام گفته است: «ایران کماکان بزرگترین کشور حامی تروریسم جهانی است و آن ها از گروه‌هایی که دولت‌های غربگرا را در خاورمیانه سرنگون کرده‌اند، حمایت می‌کنند. ایرانی‌ها ملوانان آمریکایی را در آب‌های آزاد غیر قانونی بازداشت و تحقیر کردند. آن‌ها مرتب محدودیت‌های اعمال شده سازمان ملل متحد بر برنامه‌های موشکی را نقض می‌کنند. این تحریم‌های جدید پاسخ محکم کنگره و دولت ترامپ به ایران مبنی بر این خواهد بود که دوره همکاری با ایران به پایان رسیده است.»

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش مرصاد از "گورهای لاکچری"؛

فروش قبرهای میلیونی در آرامستان کرمانشاه /خانه‌های ابدی متری چند؟

مرصادنیوز: فروش قبرهای میلیونی در آرامستان کرمانشاه موضوعی قابل تامل است که چرا با وجود ایجاد آرامستان جدید شاهد این قیمت‌ها هستیم.

زنگ خطر آتش سوزی جنگل ها به صدا درآمد ؛

هراس "بلوط" از کابوس "آتش"

یادداشت/

پول پوچ