کد مطلب: 311060
29 خرداد 1396،‏ 10:01:57

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه:

تاکنون ۷۳۰ تعاونی درجشنواره تعاونی برتر کرمانشاه ثبت‌نام کرده‌اند

مرصادنیوز: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، آخرین مهلت ثبت‌نام در جشنواره تعاونی‌های برتر را ۳۱ خرداد اعلام کرد و گفت: تاکنون۷۳۰ تعاونی کرمانشاه در جشنواره ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، داوود یاوری با اشاره به برگزاری دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان کرمانشاه گفت: ثبت نام برای حضور در این جشنواره از ۶ خرداد آغاز شده و آخرین مهلت ثبت نام تعاونی‌ها برای شرکت در جشنواره ۳۱ خرداد ۹۶ است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: پس از این مهلت و ثبت‌نام متقاضیان، پروسه داوری آغاز می‌شود.

وی از وجود دو هزار و ۸۶۰ تعاونی در استان کرمانشاه خبر داد و در خصوص شرایط حضور در جشنواره گفت: از جمله شرایط حضور در جشنواره می توان به سابقه ۳ ساله فعالیت تعاونی و بیشتر، زیان ده نبودن تعاونی، رعایت کردن استاندارد اجباری تولید و خدمات در موارد بهداشتی و محیط زیستی، برخوردار از موارد مورد نظر قانون کار و مزایای تامین اجتماعی و عدم داشتن پرونده قضایی در مورد بدهی به بانک‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی اشاره کرد.

یاوری از ثبت‌نام ۷۳۰ تعاونی کرمانشاهی در این جشنواره و تاکنون خبر داد و گفت: از این نظر و تعداد ثبت نام شدگان در حال حاضر در جایگاه چهارم کشور هستیم.

وی اشاره ای نیز به فعالیت های تعاونی‌های استان در حوزه صادرات داشت و گفت: صادرات تعاونی های استان در سال ۹۵ میزان ۶۳ میلیون دلار بوده است که افزایش ۶۲ درصدی صادرات را در این حوزه نشان می دهد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: در سال ۹۴  نیز افزایش ۵۲ درصدی صادرات با ۳۹ میلیون دلار و در سال ۹۳  نیز افزایش ۱۵ درصدی صادرات با ۲۰ میلیون دلار صادرات را داشتیم.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن:

کشورهای اسلامی در اثر تمسک نجستن به قرآن دچار «بیماری ذلت» شده‌اند/ایران با عمل به قرآن مقابل آمریکا ایستاده و پیشرفت کرده است

مرصادنیوز: رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اینکه بی‌توجهی و عمل‌نکردن به قرآن موجب ضربه‌پذیری خواهد شد، گفتند: متاسفانه امروز، کشورهای اسلامی به‌دلیل عمل نکردن به قرآن گرفتار ضربه‌ عقب ماندگی و تسلط کفار شده‌اند.

افزایش 11 درصدی قربانیان سوانح رانندگی؛

جاده های مرگبار" قتلگاه" کرمانشاهی ها

"خانقاه عارفان" چشم به راه حضوری باشکوه؛

"بازی دراز" در تب و تاب میزبانی زائران نور

به منظور بازدید از روند بازسازی مناطق زلزله زده صورت گرفت؛

حضور فرمانده سپاه درمناطق زلزله زده سرپل ذهاب/افتتاح مساکن احداثی

پربازدیدها