کد مطلب: 311061
29 خرداد 1396،‏ 10:10:47

مدیر کل شرکت آبفای روستایی استان کرمانشاه خبر داد:

پیشرفت فیزیکی 60 درصدی مجتمع آبرسانی امامیه سرپل ذهاب

مرصادنیوز: مدیر کل شرکت آبفای روستایی استان کرمانشاه گفت : مجتمع آبرسانی امامیه سرپلذهاب بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که با تخصیص اعتبارات سال 1396 این طرح و سایر پروژه های آبرسانی تکمیل می شوند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، به نقل ازبازی دراز، ایرج شهبازی در بازدید از مجتمع های آبرسانی روستایی سرپلذهاب به خبرنگار ما گفت : باتوجه به حساسیت خدمت رسانی مناسب در حوزه آبرسانی به روستاهای شهرستان سرپلذهاب از مجتمع های سرقلعه وجگیران ، تپانی ،امامیه وسایر مجتمع ها بازدید بعمل آمد.

وی افزود: جهت تکمیل مجتمع های آبرسانی روستایی شهرستان اعتبارات خوبی در نظر گرفته شده و میزان پیشرفت مجتمع های درحال ساخت مناسب می باشد.

شهبازی کل اعتبارات درنظر گرفته شده برای شهرستان در سال 1395 را 47 میلیارد ریال عنوان کرد واذعان داشت : بخشی از این اعتبارات از صندوق توسعه ملی تامین گردید که خوشبختانه 100 درصد آن تخصیص یافت و بخشی دیگر از آن از محل اسناد خزانه بود که براساس پیشرفت پیمانکاران مربوطه قابل پرداخت است ودراین خصوص مشکلی وجود ندارد.

مدیرکل شرکت آبفای روستایی استان کرمانشاه تصریح کرد : مجتمع آبرسانی امامیه یکی از مجتمع های مهم شهرستان است که تا کنون 22میلیارد ریال اعتبارات به آن تخصیص یافته و به میزان 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که امیدواریم با تزریق اعتبارات سال 1396 این مجتمع به زودی تکمیل شده و به مردم خدمات رسانی کند.

فرماندار سرپلذهاب درادامه اظهار داشت: تامین آب آشامیدنی به عنوان یکی از اصلی‌ترین و مهمترین مطالبات مردم شهرستان سرپل ذهاب بوده که با قوت در حال پیگیری است.

اکبر سنجابی با اشاره به عزم دولت برای فعال کردن همه ظرفیت های کشور در جهت توسعه و آبادانی روستاها خاطرنشان کرد: به منظورتامین رفاه مردم در مناطق محروم، حل اساسی مشکل آب آشامیدنی روستاهای بخش مرکزی سرپل ذهاب در دستورکار قرار گرفته است.

وی تصر یح کرد: فرسودگی شبکه‌های آب شرب، کمبود مخازن ذخیره آب، افت فشار آب شرب و کمبود اعتبارات، از جمله مسائل و مشکلات مربوط به حوزه آب و فاضلاب روستایی شهرستان بودند که در معیت مدیرکل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه ، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

فرماندار شهرستان گفت: علاوه بر بررسی و پیگیری مشکلات این روستاهای مناطق محروم ،  برنامه ریزی برای اولویت بندی و تامین اعتبار لازم جهت حل برخی از این مشکلات صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: مدیران وظیفه دارند کارها را در خصوص ارائه خدمات به بهترین نحو انجام دهند و برای رفع مشکل پیگیری مداوم و مستمر داشته باشند.

به منظور بهسازی و بازسازی منابع آب موجود در روستاهای مناطق محروم شهرستان سرپلذهاب و پیگیری و بررسی مشکلات موجود، مدیرکل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه در معیت فرماندار، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین سرپلذهاب از روستاهای بخش مرکزی این شهرستان بازدید بعمل آوردند.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن:

کشورهای اسلامی در اثر تمسک نجستن به قرآن دچار «بیماری ذلت» شده‌اند/ایران با عمل به قرآن مقابل آمریکا ایستاده و پیشرفت کرده است

مرصادنیوز: رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اینکه بی‌توجهی و عمل‌نکردن به قرآن موجب ضربه‌پذیری خواهد شد، گفتند: متاسفانه امروز، کشورهای اسلامی به‌دلیل عمل نکردن به قرآن گرفتار ضربه‌ عقب ماندگی و تسلط کفار شده‌اند.

افزایش 11 درصدی قربانیان سوانح رانندگی؛

جاده های مرگبار" قتلگاه" کرمانشاهی ها

"خانقاه عارفان" چشم به راه حضوری باشکوه؛

"بازی دراز" در تب و تاب میزبانی زائران نور

به منظور بازدید از روند بازسازی مناطق زلزله زده صورت گرفت؛

حضور فرمانده سپاه درمناطق زلزله زده سرپل ذهاب/افتتاح مساکن احداثی

پربازدیدها