کد مطلب: 314737
یکشنبه ۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۱:۱۳

برسد به دست وزیر بهداشت؛

بلایی که سهل انگاری بیمارستان های دولتی بر سر دختر بچه 14 ساله و خانواده اش آورد

مرصادنیوز: هدیه 14 ساله این روزها در شرایطی بدی بسر می برد، پاهایش توان ایستادن ندارند، روز به روز لاغرتر می شود و از طرفی مهلت قرارداد منزل استیجاری که در آن سکونت دارند تا ده روز دیگر به پایان میرسد و آن ها پول مناسبی هم برای اجاره منزل جدید ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هدیه دختر 14 ساله ای است که تیرماه سال گذشته به دلیل بیماری انسداد روده در کرمانشاه تحت عمل جراحی قرار می گیرد.

به گفته مادرش بعد از 4 ماه نیاز به عمل مجدد پیدا میکند اما پزشکان کرمانشاهی از عمل مجدد او امتناع میکنند و او را به تهران منتقل می کنند و بعد از اینکه بیمارستان های دولتی از پذیرش وی خودداری میکنند هدیه 14 ساله در بیمارستان گلستان تحت عمل جراحی قرار می گیرد.

پس از عمل هم، بیمارستان های دولتی و پزشکان از پذیرش این دختر بچه 14 ساله امتناع می کنند و هدیه زیر نظر پزشکی که عمل جراحی وی را قبول کرده بود تحت درمان قرار می گیرد.

اما پدر هدیه از ابتدای سال 96 بیکار میشود و خانواده آن ها که از وضعیت مالی خوبی هم برخوردار نیستند دیگر از پس پرداخت هزینه های درمانی هدیه بر نمی آیند.

هدیه 14 ساله این روزها در شرایطی بدی بسر می برد، پاهایش توان ایستادن ندارند، روز به روز لاغرتر می شود و از طرفی مهلت قرارداد منزل استیجاری که در آن سکونت دارند تا ده روز دیگر به پایان میرسد و آن ها پول مناسبی هم برای اجاره منزل جدید ندارند.

حال اما چشم امید هدیه 14 ساله و خانواده اش به دستان شما هموطنان است؛ راههای مشارکت در این فراخوان واریز هر مبلغی از طریق شماره کارت (6273811082290658) به نام خیریه جوادالائمه است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های 09214194732 یا 09214191655 تماس حاصل فرمایید.

 

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

خوبی‌هایی که قرنطینه خانگی دارد!

«کرونا» چالشی برای تاب‌آوری

مرصادنیوز: کرونا این ایام به یک چالش برای نمایش تاب‌آوری و مسئولیت‌پذیری افراد تبدیل شده و قرنطینه خانگی یک فرصت برای ارتقای این موارد است.

پربازدیدها