کد مطلب: 316436
سه‌شنبه ۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۷:۲۶

ویدیو کلیپ به مناسبت روز خبرنگار؛

گپ و گفت متفاوت با اهالی رسانه کرمانشاه/ از تلخی بستن دهان منتقد تا شیرینی گاف های رسانه ای

مرصادنیوز: در این ویدیو گفتگوی اهالی رسانه کرمانشاه با دوربین خبری مرصاد آماده است که در آن خاطرات تلخ و شیرین رسانه ای ها از شادی فتح ها گرفته تا تلخ کامی از بستن دهان منتقدان! و البته سخنانی درباره رویدادهای جاری از جمله افتتاح هجو گونه راه آهن غرب را می توانید ببینید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سه شنبه هفدهم مرداد ماه سال جاری مصادف بود با روز خبرنگار!

مناسبتی که به همین بهانه دوربین خبری مرصاد به دیدار چهار نفر از چهره های رسانه ای و مطبوعاتی استان کرمانشاه رفت و با آنها به گپ و گفت پرداخت.

تیزر و منتخبی از بخشهای مختلف این گفتگوها در قالب یک ویدیو کلیپ در ادامه این مطلب در دسترس است تا اینکه در فرصتی به هنگام مشروح این گفتگوها به تفکیک در دسترس مخاطبان قرار گیرد.

غلامرضا نوری علا مدیر مسئول روزنامه نقدحال، کامران سعادت مدیر مسئول روزنامه باختر، حسن علی مهدوی رییس شورای سیاست گذاری هفته نامه غرب و جلیل آهنگر نژاد مدیر مسئول نشریه صدای آزادی میهمان یا به عبارت صحیح تر میزبان دوربین و خبرنگاران مرصاد بودند.

گفتگوهایی که در آن از خاطرات تلخ و شیرین رسانه ای ها از شادی فتح ها گرفته تا تلخ کامی از بستن دهان منتقدان! و البته رویدادهای جاری از جمله افتتاح هجو گونه راه آهن غرب در آن مطرح شد.

به زودی مشروح این گفتگو ها منتشر خواهد شد.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

موضع نمایندگان کرمانشاهی مجلس در قبال FATF؛

ضرورتی برای پیوستن به FATF احساس نمی‌شود / اهرم فشاری بر ایران

مرصادنیوز: نمایندگان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در اظهاراتی ضمن مخالفت با پیوست ایران به FATF گفتند: ضرورتی برای پیوستن به FATF احساس نمی‌شود و دشمنان به دنبال سوءاستفاده از آن به عنوان اهرم فشار بر ایران هستند.

پربازدیدها