کد مطلب: 316731
شنبه ۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۱۴:۲۶

معاون صنایع دستی اداره‌کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه خبر داد:

برپایی دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در استان کرمانشاه

مرصادنیوز: معاون صنایع دستی اداره‌کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه، از برگزاری دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، پروانه حیدری از برگزاری دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: فراخوان این نمایشگاه منتشر شده است.

معاون صنایع دستی اداره‌کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه زمان برپایی نمایشگاه مذکور را ۱۵ الی ۲۰ شهریور ماه امسال اعلام کرد و گفت: این نمایشگاه در محل نمایشگاه های بین المللی کرمانشاه واقع در پارک شاهد برپا خواهد شد.

وی از هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی استان دعوت کرد  تا در این نمایشگاه حضور یابند و صنایع دستی استان کرمانشاه را به نمایش بگذارند.

حیدری افزود: هنرمندان و علاقه مندان  جهت شرکت در نمایشگاه و ثبت نام برای دریافت غرفه حداکثر تا تاریخ ۵ شهریور امسال و در وقت اداری فرصت دارند تا به معاونت صنایع دستی اداره‌کل میراث فرهنگی مراجعه کنند.

وی شماره تماس ۳۸۳۷۸۳۸۹۶ - ۰۸۳ معاونت صنایع دستی را جهت ارتباط و کسب اطلاع بیشتر در خصوص این نمایشگاه اعلام کرد و گفت: همچنین شماره تلفن ۰۹۱۸۲۲۸۶۲۷۴ آقای بهروز رضوی فر، دیگر پل ارتباطی ما با علاقه مندان است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

موضع نمایندگان کرمانشاهی مجلس در قبال FATF؛

ضرورتی برای پیوستن به FATF احساس نمی‌شود / اهرم فشاری بر ایران

مرصادنیوز: نمایندگان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در اظهاراتی ضمن مخالفت با پیوست ایران به FATF گفتند: ضرورتی برای پیوستن به FATF احساس نمی‌شود و دشمنان به دنبال سوءاستفاده از آن به عنوان اهرم فشار بر ایران هستند.

پربازدیدها