کد مطلب: 316757
21 مرداد 1396،‏ 17:49:37

معاون استاندار کرمانشاه مطرح کرد:

فراهم بودن زمینه توسعه روابط کرمانشاه- مسکوبه برکت توانمندی نظامی

مرصادنیوز: معاون برنامه ریزی استانداری کرمانشاه گفت: امنیت کرمانشاه با مجاهدت نیروهای نظامی و امنیتی زمینه توسعه مبادلات این استان با مسکو را فراهم کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، رضا رحیمی امروز شنبه در نشست معرفی فرصت‌های اقتصادی کشور روسیه و استان کرمانشاه که در اتاق بازرگانی این استان برگزار شد با اشاره به ظرفیت های استان کرمانشاه گفت: ما در استان کرمانشاه آماده هستیم از ظرفیت‌های ذکر شده در راستای تقویت دو کشور(استان کرمانشاه و دولت روسیه) استفاده کنیم.

معاون استاندار کرمانشاه  تاکید کرد: استان کرمانشاه در حوزه‌های تجاری، کشاورزی و صنعتی می تواند  با مسکو ارتباطات قوی داشته باشد.

وی افزود: استان کرمانشاه در حوزه کشاورزی ظرفیت های بسیار مهمی دارد که روسیه می تواند با انتقال تکنولوژی در این حوزه کمک کند.

معاون برنامه ریزی  استانداری کرمانشاه گفت: امنیت استان کرمانشاه به برکت نیروهای نظامی و امنیتی در شرایط بسیار مطلوبی است که همین موضوع زمینه سرمایه گذاری روسیه در استان را فراهم کرده است.

رحیمی گفت: کرمانشاه می تواند دروازه خوبی برای بازار مصرف خاورمیانه برای روسیه باشد و در مقابل پذیرای تکنولوژی و سرمایه روسهاست.

این مدیر اجرایی استان کرمانشاه گفت: مهمان نوازی و مناطق دیدنی و باستانی در کرمانشاه می تواند ظرفیت بدیعی برای ارتقاء صنعت توریسم و گردشگری دو کشور باشد.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

در واکنش به ادامه استخدام افراد با ژن خوب؛

خیل عظیم بیکاران با مدرک دکترای نفت تا جذب دختر نماینده مجلس

مرصادنیوز: در حالی که وزیر نفت ادعا می کند هر فردی با مدرک دکترا نفت شایستگی جذب داشته باشد فارغ از آقا زاده بودن یا نبودن استخدام می شود شاهد وجود خیل روز افزون جمعیت بیکار با مدرک دکترا رشته های نفت هستیم.

پربازدیدها