کد مطلب: 316757
شنبه ۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۱۷:۴۹

معاون استاندار کرمانشاه مطرح کرد:

فراهم بودن زمینه توسعه روابط کرمانشاه- مسکوبه برکت توانمندی نظامی

مرصادنیوز: معاون برنامه ریزی استانداری کرمانشاه گفت: امنیت کرمانشاه با مجاهدت نیروهای نظامی و امنیتی زمینه توسعه مبادلات این استان با مسکو را فراهم کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، رضا رحیمی امروز شنبه در نشست معرفی فرصت‌های اقتصادی کشور روسیه و استان کرمانشاه که در اتاق بازرگانی این استان برگزار شد با اشاره به ظرفیت های استان کرمانشاه گفت: ما در استان کرمانشاه آماده هستیم از ظرفیت‌های ذکر شده در راستای تقویت دو کشور(استان کرمانشاه و دولت روسیه) استفاده کنیم.

معاون استاندار کرمانشاه  تاکید کرد: استان کرمانشاه در حوزه‌های تجاری، کشاورزی و صنعتی می تواند  با مسکو ارتباطات قوی داشته باشد.

وی افزود: استان کرمانشاه در حوزه کشاورزی ظرفیت های بسیار مهمی دارد که روسیه می تواند با انتقال تکنولوژی در این حوزه کمک کند.

معاون برنامه ریزی  استانداری کرمانشاه گفت: امنیت استان کرمانشاه به برکت نیروهای نظامی و امنیتی در شرایط بسیار مطلوبی است که همین موضوع زمینه سرمایه گذاری روسیه در استان را فراهم کرده است.

رحیمی گفت: کرمانشاه می تواند دروازه خوبی برای بازار مصرف خاورمیانه برای روسیه باشد و در مقابل پذیرای تکنولوژی و سرمایه روسهاست.

این مدیر اجرایی استان کرمانشاه گفت: مهمان نوازی و مناطق دیدنی و باستانی در کرمانشاه می تواند ظرفیت بدیعی برای ارتقاء صنعت توریسم و گردشگری دو کشور باشد.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر انقلاب در دیدار وزیر و مسؤولان وزارت خارجه:

تصور حل مشکلات از راه مذاکره یا رابطه با آمریکا خطایی واضح است

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، تصور حل مشکلات کشور با مذاکره یا رابطه با امریکا را خطایی واضح خواندند و افزودند: آمریکا با اصل نظام اسلامی مشکل اساسی و مبنایی دارد.

پربازدیدها