کد مطلب: 316759
شنبه ۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۱۸:۹

سفیر روسیه در ایران:

تحریم های آمریکا روسیه و ایران را به هم نزدیک تر می کند

مرصادنیوز: سفیر روسیه در جمهوری اسلامی ایران گفت: تحریمهای ایالت متحده آمریکا، دو کشور ایران و روسیه را به هم نزدیک تر می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، لاوان جاگاریان عصر امروز شنبه در جمع خبرنگاران در کرمانشاه اظهار داشت: اتاق بازرگانی استان کرمانشاه برای این فرصت برای حضور در استان تاریخی کرمانشاه تشکر می‌کنم هیئت ما پنج نفره از بخش بازرگانی و کنسولی است.

وی بیان کرد:، هدف اول از این سفر آشنایی با توانمندی‌های استان کرمانشاه و هدف دوم معرفی امکانات ما است که ما چگونه می‌توانیم کمک کنیم که تجار استان کرمانشاه با تجار روسیه ارتباط داشته باشند و هدف در واقع انجام هماهنگی و همکاری های بیشتر در حوزه های مختلف است.

جاگاریان گفت: ما زیر فشار ایالات متحده هستیم، آنها هر دو کشور ایران و روسیه را تحریم میکنند و این مسئله ما را وادار میکند که بایکدیگر بیشتر همکاری کنیم. گرچه قبل از این تحریمات هم تلاش کردیم همکاری کنیم.

وی اظهار کرد: در شرایط به وجود آمده هر دو طرف بیشتر باید همکاری کنیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

موضع نمایندگان کرمانشاهی مجلس در قبال FATF؛

ضرورتی برای پیوستن به FATF احساس نمی‌شود / اهرم فشاری بر ایران

مرصادنیوز: نمایندگان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در اظهاراتی ضمن مخالفت با پیوست ایران به FATF گفتند: ضرورتی برای پیوستن به FATF احساس نمی‌شود و دشمنان به دنبال سوءاستفاده از آن به عنوان اهرم فشار بر ایران هستند.

پربازدیدها