کد مطلب: 317682
دوشنبه ۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۳:۱۳

سرپرست دادسرای سنقروکلیایی خبر داد:

دستگیری قاتل فراری سنقری پس از ۱۲ سال

مرصادنیوز: سرپرست دادسرای شهرستان سنقروکلیایی از دستگیری قاتل فراری سنقری پس از ۱۲ سال خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد یزدان نوری زاده در گفتگو با خبرنگار سهیل سنقر اظهار داشت: بیش از ۱۲ سال پیش قتلی خانوادگی در شهرستان سنقر رخ داد که مرتکب آن تاکنون متواری بود.

سرپرست دادسرای شهرستان سنقروکلیایی گفت: با فعالیت نیروهای تازه نفس و جوان در دادسرای شهرستان علاوه بر پیگیری پرونده های موجود با سرعت بیشتر تلاش زیادی برای حل و فصل پرونده های مهم و قدیمی صورت گرفته که در همین راستا چند قاتل که سال ها از جنایت آنها می گذشت شناسایی، دستگیر و محاکمه شده اند.

وی افزود: در ادامه این روند فردی که در تیرماه سال ۱۳۸۴ قتل پدرزن و مجروحیت همسر و مادر همسرش را با خودرو شخصی رقم زده بود با دستورات مستمر بازپرس محترم سنقر و پیگیری های مستمر و تعیین ضرب الاجل سرانجام پس از ردیابی و با اعزام کارآگاه پلیس سنقر به شهر ساوه دستگیر شد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: مراحل بازپرسی و تکمیل پرونده به سرعت در حال اجراست و پیش بینی می شود ظرف ۲۰ روز آینده پرونده برای صدور حکم به دادگاه ارسال شود.

نوری زاده در پایان خاطر نشان کرد: پیام دیگر این اقدام این است که برای ما تفاوتی بین پرونده های جدید و پرونده های کهنه وجود ندارد و پیگیری حقوق مردم همواره در اولویت قرار دارد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

موضع نمایندگان کرمانشاهی مجلس در قبال FATF؛

ضرورتی برای پیوستن به FATF احساس نمی‌شود / اهرم فشاری بر ایران

مرصادنیوز: نمایندگان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در اظهاراتی ضمن مخالفت با پیوست ایران به FATF گفتند: ضرورتی برای پیوستن به FATF احساس نمی‌شود و دشمنان به دنبال سوءاستفاده از آن به عنوان اهرم فشار بر ایران هستند.

پربازدیدها