کد مطلب: 317759
31 مرداد 1396،‏ 10:06:29

 یادداشت: مسلم معین

چرا باید رازانی استاندار کرمانشاه بماند؟

مرصادنیوز: برخی از مهره های نزدیک به دولت تنها راه گریز از پاسخگویی در قبال عملکرد غیرقابل دفاع مدیران ارشد کرمانشاه در چهار سال گذشته را "تغییر استاندار" می دانند و در مقابل برخی از مهره های اصلاح طلبِ کم نفوذتر، چندان رغبتی به تغییر ندارند.

یادداشت _ مسلم معین/ پس از تعیین تکلیف هیات وزیران خصوصا وزارت کشور، جنب و جوش لابی های ریز و درشت برای تعیین تکلیف صندلی نماینده دولت در استانداری کرمانشاه محسوس تر شده است.

برخی از مهره های نزدیک به دولت تنها راه گریز از پاسخگویی در قبال عملکرد غیرقابل دفاع مدیران ارشد کرمانشاه در چهار سال گذشته را "تغییر استاندار" می دانند و در مقابل برخی از مهره های اصلاح طلبِ کم نفوذتر، چندان رغبتی به تغییر ندارند.

مطلع هستم که اکثریت نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی هم برای دفاع از ابقای استاندار کنونی و یا لا اقل عدم مخالفت با وی به توافقاتی رسیده اند.

علی رغم کارنامه نامطلوب مدیریت ارشد  کرمانشاه که به جرات می توان گفت حتی یک اقدام هم وزن با مشکلات و معضلات این استان محروم در آن دیده نمی شود و علی رغم حاکم بودن رویه "ترامپیسم" در برخورد با رسانه ها و مطبوعات در کرمانشاه، معتقدم که رازانی باید استاندار کرمانشاه بماند!

تئوریسین های اصلاحات از جمله حجاریان، اعتراف می کنند که کفگیر دولت برای انتخاب مدیرانش به ته دیگ خورده است. این یعنی همانطور که چسبیدن یقه دولت برای برکناری رضایی بابادی نتیجه اش استاندار شدن اسدالله رازانی بود یحتمل اصرار بر رفتن "اسد" هم نتیجه مطلوبی به دنبال نخواهد داشت. 

آیا این زمان برای کرمانشاه وجود دارد که یک پیرمرد دیگر بیاید و ناآگاهانه از راه اندازی پالایشگاه آناهیتا ظرف چند روز، اجرای کریدور گردشگری ظرف چند هفته و یا کاهش چند واحدی نرخ بیکاری ظرف چند ماه حرف بزند و تازه پس از دوسال برای لاپوشانی همه ناتوانی ها، پشت واگن های یک پروژه ملی باقی مانده از ده های قبل پنهان شود؟

استاندار کنونی کرمانشاه از همه این مراحل عبور کرده است و امروز باید بماند و پاسخگوی عملکرد خود باشد.

 معتقدم تنها کسی که از تغییر سود خواهد برد آقای رازانی است... در حالی که مدتهاست در خیلی از استانهای کشور دوران "بزن در رو..." تمام شده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سایت‌های شرط‌بندی و رؤیای «یک‌شبه میلیونر شدن»؛

بازارگرمی «قمار آنلاین‌ها» در تب فوتبالی /گول کازینو‌های اینترنتی را نخورید

مرصادنیوز: این روزها تب داغ فوتبال بساط سایت‌های شرط‌بندی اینترنتی را هم حسابی گرم کرده است و آنها با هیجانات القایی خود مشغول خالی کردن حساب‌های کاربران هستند.

پربازدیدها