کد مطلب: 318016
2 شهریور 1396،‏ 10:36:20

نرخ دلار در مردادماه قد کشید +نمودار

مرصادنیوز: بررسی نرخ دلار در ماه اخیر حاکی ازآن است که نرخ در روزهای 30 و 31 مرداد ماه با رقم 3 هزار و 832 تومان به بیشترین رقم خود رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  به نقل از میزان، بررسی نرخ ارز در یک ماه اخیر نشان می‌دهد که میانگین ارزش دلار به واسطه ۲۵ روز کاری در مرداد ماه سال جاری رقم ۳ هزار و ۸۱۱ تومان بوده است.

در این میان بیشترین نرخ دلار در بازار آزاد مربوط به ۳۰ و ۳۱ مردادماه با رقم ۳ هزار و ۸۳۲ تومان بوده که نسبت به میانگین قیمت دلار در این ماه، ۲۱ تومان بیشتر بوده است.

همچنین کمترین قیمت دلار در دومین روز مردادماه با رقم ۳ هزار و ۷۷۲ تومان، حدود ۳۹ تومان کمتر از میانگین قیمت دلار در ماه جاری بوده است.

7


لازم به ذکر است که نرخ دلار در اولین روز مردادماه با نرخ ۳ هزار و ۷۷۵ تومان کار خود را آغاز کرد و با روند صعودی کار خود را ادامه داد و این درحالی است که نرخ در آخرین روز کاری ماه ذکر شده با رقم ۳ هزار و ۸۳۲ تومان به کار خود پایان داد.

نگاه اجمالی به نمودار نرخ ارز در مردادماه نشان می‌دهد که روند قیمتی دلار در ماه اخیر صعودی بوده است و با نوسان همراه بوده است.

گفتنی است نرخ دلار در ۴ مرداد ماه سال جاری در از کانال ۳ هزار و ۸۰۰ تومان عبور کرد و این روند تا پایان ماه ادامه دار بود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سایت‌های شرط‌بندی و رؤیای «یک‌شبه میلیونر شدن»؛

بازارگرمی «قمار آنلاین‌ها» در تب فوتبالی /گول کازینو‌های اینترنتی را نخورید

مرصادنیوز: این روزها تب داغ فوتبال بساط سایت‌های شرط‌بندی اینترنتی را هم حسابی گرم کرده است و آنها با هیجانات القایی خود مشغول خالی کردن حساب‌های کاربران هستند.

پربازدیدها