کد مطلب: 320374
22 شهریور 1396،‏ 17:27:55

با حضور مديركل اداره راه و شهرسازي استان كرمانشاه؛

وضعيت راههاي روستايي شهرستان هرسين مورد بررسي قرار گرفت

مرصادنیوز: طي نشستي با حضور فرماندار و مديركل اداره راه و شهرسازي استان كرمانشاه وضعيت راههاي روستايي شهرستان هرسين مورد بررسي قرار گرفت .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از دیوانگاه، طي نشستي با حضور امير شاه آبادي فرماندار و مسعود شريفي مديركل اداره راه و شهرسازي استان كرمانشاه وضعيت راههاي روستايي شهرستان هرسين مورد بررسي قرار گرفت.

امير شاه آبادي در اين نشست اظهار داشت: بر اساس راهبردها و اولويت هاي دولت تدبير و اميد در توسعه و توجه ويژه به مناطق روستايي در سال گذشته بيش از 25 كيلومتر از راههاي روستايي شهرستان هرسين با اعتبار 75 ميليارد ريال احداث و بهسازي گرديدند.

فرماندار شهرستان هرسین اظهار داشت : با احداث 11 كيلومتر راه روستايي فاصله دسترسي روستاهاي بخش مركزي به شهر هرسين 25 كيلومتر كاهش يافته است و اين امر موجب دسترسي آسان ساكنان اين بخش به مركز شهر هرسين و تسهيل در ارائه خدمات هرچه بهتر به آنان شده است.

شاه آبادی تصريح كرد: از ديگر پروژه هاي حوزه راه روستايي در دست اقدام در شهرستان هرسين احداث راه روستايي ميرمينگه به قلعه گنجوان به طول 7 كيلومتر و با اعتبار 20 ميليارد ريال است كه تا كنون 50 درصد پيشرفت فيزيكي داشته است.

شاه آبادي در ادامه از احداث راه روستايي باغ زينب به گره بان به طول 10 كيلومتر و با اعتبار 30 ميليارد خبر داد و اظهار داشت : پيمانكار راه روستايي مزبور در جريان مناقصه انتخاب شده است و با مبادله موافقت نامه عمليات اجرايي آن شروع خواهد شد.

مسعود شريفي مديركل اداره راه و شهرسازي استان كرمانشاه در ادامه اين نشست بر توسعه راههاي روستايي بعنوان يكي از مهمترين اولويت ها و سياست هاي اين اداره كل تأكيد كرد.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود