کد مطلب: 320374
22 شهریور 1396،‏ 17:27:55

با حضور مديركل اداره راه و شهرسازي استان كرمانشاه؛

وضعيت راههاي روستايي شهرستان هرسين مورد بررسي قرار گرفت

مرصادنیوز: طي نشستي با حضور فرماندار و مديركل اداره راه و شهرسازي استان كرمانشاه وضعيت راههاي روستايي شهرستان هرسين مورد بررسي قرار گرفت .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از دیوانگاه، طي نشستي با حضور امير شاه آبادي فرماندار و مسعود شريفي مديركل اداره راه و شهرسازي استان كرمانشاه وضعيت راههاي روستايي شهرستان هرسين مورد بررسي قرار گرفت.

امير شاه آبادي در اين نشست اظهار داشت: بر اساس راهبردها و اولويت هاي دولت تدبير و اميد در توسعه و توجه ويژه به مناطق روستايي در سال گذشته بيش از 25 كيلومتر از راههاي روستايي شهرستان هرسين با اعتبار 75 ميليارد ريال احداث و بهسازي گرديدند.

فرماندار شهرستان هرسین اظهار داشت : با احداث 11 كيلومتر راه روستايي فاصله دسترسي روستاهاي بخش مركزي به شهر هرسين 25 كيلومتر كاهش يافته است و اين امر موجب دسترسي آسان ساكنان اين بخش به مركز شهر هرسين و تسهيل در ارائه خدمات هرچه بهتر به آنان شده است.

شاه آبادی تصريح كرد: از ديگر پروژه هاي حوزه راه روستايي در دست اقدام در شهرستان هرسين احداث راه روستايي ميرمينگه به قلعه گنجوان به طول 7 كيلومتر و با اعتبار 20 ميليارد ريال است كه تا كنون 50 درصد پيشرفت فيزيكي داشته است.

شاه آبادي در ادامه از احداث راه روستايي باغ زينب به گره بان به طول 10 كيلومتر و با اعتبار 30 ميليارد خبر داد و اظهار داشت : پيمانكار راه روستايي مزبور در جريان مناقصه انتخاب شده است و با مبادله موافقت نامه عمليات اجرايي آن شروع خواهد شد.

مسعود شريفي مديركل اداره راه و شهرسازي استان كرمانشاه در ادامه اين نشست بر توسعه راههاي روستايي بعنوان يكي از مهمترين اولويت ها و سياست هاي اين اداره كل تأكيد كرد.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مرصاد گزارش می دهد؛

 تسهیل و رفع موانع تولید در بن‌ بست بوروکراسی ادارات

مرصادنیوز: مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه به خاطر عدم همکاری برخی نهادها و دستگاه ها با وجود تصویب و الزام قانونی در بن بست بوروکراسی ادارات گرفتار شده است.

پربازدیدها