کد مطلب: 320427
23 شهریور 1396،‏ 11:40:18

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

کار خیرین موجب پیشرفت در امور اجتماعی و سلامت مردم می شود

مرصادنیوز: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: کار خیرین موجب پیشرفت در امور اجتماعی، رفاهی و سلامت مردم می شود و وظیفه ما آشنا کردن آنان به مشکلات بهداشتی و درمانی جامعه است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  چشم نیوز، دکتر محمودرضا مرادی ، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه  که در جمع مدیران معاونت اجتماعی سخن می گفت نقش خیرین و سازمان های مردم نهاد را در زمینه سلامت مهم ارزیابی کرد و با بیان اینکه کار خیرین موجب پیشرفت در امور اجتماعی ، رفاهی و سلامت مردم می شود، اظهار داشت: وظیفه ما آشنا کردن آنان به مشکلات بهداشتی و درمانی جامعه است و با تشکیل سازمان های مردم نهاد فعال و پویا می توان برخی از مشکلات این حوزه را کاهش داد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه  بر استفاده از ظرفیت رسانه ها به ویژه صدا و سیما به منظور فرهنگ سازی سلامت تأکید کرد و گفت: روش های هنرمندانه انتقال پیام و به کار گرفتن زبان انیمیشن یا کلیپ های تأثیرگذار با سهولت بیشتری به مخاطب منعکس می شود. جوانان اگر متوجه شوند که با سرعت در رانندگی ممکن است دچار قطعی نخاع شده و یا با استفاده از داروهای نیروزا دچار عقیمی و مشکلات هورمونی متعدد می شوند مسلماً در رفتارهای آنان تأثیر خواهد گذاشت.

مرادی ایجاد معاونت اجتماعی را نکته مهمی در پرداختن به جنبه های مردمی و اجتماعی سلامت دانست و گفت: در جامعه ای با مشکلات روحی ، الگوی نامناسب تغذیه ای ، جان نا ایمن ، اعتیاد و مشکلات رفتاری ، سلامت به طور جدی تهدید می شود.

وی خاطرنشان کرد: ما مشکلات و کاستی های مختلفی در بخش سلامت داریم و نمی خواهیم بر آن سرپوش بگذاریم و توان ما برای پوشش دادن آنها کم است لذا صادقانه مشکلات را با مراجعی چون نمایندگان ، ائمه جمعه ، معتمدین و اصحاب رسانه در میان می گذاریم تا با توجه به دلسوزی که در آنان سراغ داریم در مسیر رفع مشکلات شریک ما شوند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود